Що потрібно знати про вибір та встановлення міжкімнатних дверей у квартирі?

Міжкімнатні двері – невід’ємна частина будь-якого домашнього інтер’єру. Вони відіграють важливу роль, оскільки оброблять різні приміщення в будинку один від одного, а також доповнюють інтер’єр, роблять його логічно завершеним і естетично привабливим. Але щоб домогтися краси і зручності, потрібно вміти правильно вибирати міжкімнатні двері для житлового приміщення. Тут потрібно враховувати кілька важливих моментів, про які й піде мова в цій статті.

Єдиний стиль

Міжкімнатні двері, встановлені в передпокої, і провідні в різні кімнати, повинні бути єдині по своїй колірній гамі і стилістиці. Більш того, в ідеалі вони повинні бути однаковими, допускаються лише незначні відмінності за формою або розміром. Знайшовши магазин, де пропонується широкий асортимент і діють відмінні ціни на двері, слід вибрати найбільш підходящу для інтер’єру колекцію дверей, і визначити серед них моделі, які найкраще впишуться в концепцію оформлення конкретного будинку. Зазвичай при виборі міжкімнатних дверей виходять з колірної гами оформлення інтер’єру. Не бажано, щоб двері сильно контрастували з основним кольором стін, тому що це може створювати дискомфорт для зору і дратувати. В ідеалі міжкімнатні двері повинні бути трохи світліше або трохи темніше основного кольору інтер’єру.

Гра з простором

Рідко яка квартира або будинок може похвалитися ідеальною плануванням і достатністю простору. Найчастіше власники житлової нерухомості скаржаться на нестачу простору і світла в приміщенні. Дану проблему не обов’язково вирішувати переплануванням – можна просто відвідати сайт www.msdoors.ru і вибрати відповідні моделі міжкімнатних дверей від провідних вітчизняних та іноземних виробників, які візуально розширюють простір. Найкращим чином для вирішення такого завдання підходять двері з горизонтальними або вертикальними вставками з розжареного скла. Вони створюють ефект легкості, наповнюють приміщення повітрям і роблять його більш світлим, просторим і комфортним для знаходження там. Крім того, такі двері сьогодні на піку моди, і вони використовуються в своїх проектах абсолютною більшістю провідних інтер’єрних дизайнерів.

Слід зауважити, що популярність комбінованих дверей зі скляними вставками не робить їх побитими – кожні двері індивідуальна і неповторна, завдяки чому дозволяє створювати ексклюзивні дизайнерські рішення в інтер’єрах будь-якої складності.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.