Коли потрібна заміна замку?

Бувають ситуації, коли людям доводиться замінити замок вхідних дверей. Іноді заміна пов’язана з поломкою замикаючого пристрою, або забивання чимось замкової щілини. У таких випадках, досить зробити ремонт замку самостійно або викликати майстра.

З кожним роком двері вдосконалюються, враховуючи минулі помилки і нові методи злому, і заміна замку в нинішній час, стало досить непростим заняттям. Якщо ви, купуючи двері, отримали гарантійний талон, не варто пробувати робити заміну самостійно. Цілком можливо, що там стоїть ексклюзивна замикає система, розкривши яку без спеціальних інструментів, ви просто її зламаєте, і в гарантії вам в такому випадку, відмовлять. Така економія може обернутися і більш серйозною проблемою, такий як пошкоджена оббивка вхідних дверей.

У яких випадках відбувається заміна або ремонт замка.
Найпоширеніші причини – це ключі були загублені, квартира зламана або просто купуючи нове житло, хочеться себе убезпечити. Але не завжди зміна, відбувається у зв’язку з негативним досвідом, іноді ремонт квартири, закінчується і оновленням вхідних дверей. І як тільки, установка панелей МДФ завершена, люди замислюються про сучасних замках або більш якісної захисту від злому.

Заміна може бути пов’язана з установкою:

  • броненакладки – вони створюють броньований захист для циліндричної системи, яку якщо і можна розкрити, то це потягне за собою шум і вимагатиме багато часу, що може привернути увагу знаходяться поруч людей. Таку накладку видно зовні, тому зловмисники, швидше за все, обійдуть ваші двері стороною, навіть не намагаючись її розкрити.
  • захисного сувальдного циліндра – дає звичайному сувальдного замку, властивості циліндричного, доповнюючи його шторкою, яка перешкоджає проникненню відмички в середину замкової щілини.
  • Марганцевої пластини – ця пластина встановлюється між дверним замком і його полотном, і захищає його від висвердлювання.

Найпоширеніші складнощі, пов’язані зі зміною.
Як правило, маючи доступ з двох боків двері, справа досить просте, але іноді можна зіткнутися з такими проблемами як:

  • Пошкоджена різьба на кріпильному гвинті;
  • Використання в якості кріплення клепки;
  • Чи не відповідність, вже наявних монтажних отворів, для установки нового замка;
  • Заклинювання.

Тому, якщо у вас є хоч крапля сумнівів, зверніться краще до професіоналів.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.