Засклення балконів віконними конструкціями SLIDORS визнано самим ефективним

Балконні конструкції SLIDORS останнім часом придбали величезну популярність. Доведено, що використання таких профілів і вікон дозволяє максимально зберегти тепло в будинку.

Засклені балкони і лоджії сьогодні зустрічаються набагато частіше відкритих. Звичайно, відкритий простір має безліч переваг, однак скління балкона дозволяє надійно захистити будинок від зовнішніх факторів, до того ж засклену лоджію можна використовувати в будь-який час року. Запланувавши зробити ремонт на балконі, багато хто в першу чергу задаються питанням, які профілі і вікна вибрати для скління. Слід зазначити, що багато власників квартир замовляють скління балконів і лоджій slidors, адже такі конструкції мають безліч переваг. Вікна даного бренду мають три камери, між якими знаходиться два контури ущільнювачів. Це сприяє збереженню тепла в будинку, а саме цей фактор є ключовим для багатьох, адже на скління балкона, як правило, вирішуються саме для того, щоб захистити квартиру від проникнення холоду та протягів. Крім того, вікна надійно захищають від пилу і шуму, що особливо важливо, якщо квартира знаходиться недалеко від проїжджої частини або просто на людній вулиці. Доведено, що вікна SLIDORS, встановлені на балконі, знижують рівень вуличного шуму на 25 Дб. Зовні знаходяться нахлести ущільнень, які поглинають звук з вулиці, в будинку, безсумнівно, буде тихо і затишно.

При правильному підході до питань скління, можна максимально зберегти корисну площу балкона. Це дуже важливо, адже багато вирішуються на ремонт балкона для того, щоб перетворити його в корисне приміщення. Приміром, балкон можна використовувати як зони відпочинку, де так приємно вечорами пити чай зі своїми близькими. Часто балкон використовують в якості місця, де зберігаються речі. У цьому випадку також важливо зберегти простір по максимуму.

Сьогодні більшість власників квартир, роблячи ремонт у своїй оселі, віддають перевагу якісним матеріалам. Це стосується і скління балконів. Люди розуміють, що краще один раз заплатити за якість, ніж щорічно проводити ремонтні заходи. Така тенденція стала причиною того, що на вітчизняному ринку стали з’являтися матеріали і конструкції, які раніше були доступні тільки за кордоном. Експерти впевнені, що попит на якісні вироби, які використовуються в процесі ремонту, буде рости й надалі.

Дата публікації: 19.08.14

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.