Новобудови Краснодара – що потрібно враховувати при покупці квартири

Ви прийняли рішення про придбання квартири. Найвигідніша та доступне житло в Краснодарі, безумовно, в новобудовах. І як би нам того не хотілося, нова квартира завжди краще старої. Мало кого зацікавлять зношені роками інженерні комунікації та сантехніка, а також скрипучі підлоги і тріщини на стінах. Сучасний покупець враховує не тільки ці факти, але і район, у якому розташована новобудова.

При купівлі квартири потрібно враховувати деякі особливості, щоб згодом не шкодувати про власному виборі. Якщо ретельно підходити до даного питання, то за певний термін можна дізнатися не тільки юридичні аспекти даного питання, але і будівельну технологію, за якими зводяться новобудови Краснодара.

Як же правильно вибрати квартиру, що потрібно врахувати і чого уникати?

1. Не поспішайте укладати договір купівлі-продажу. Часто ріелтори «спонукають» зробити покупку, аргументуючи це тим, що це одна з кращих квартир і вибраному будинку вона залишилася одна. Це досить дієвий прийом, який змушує покупця «стрімголов» поспішати укладати договір і вносити передоплату. Але не варто поспішати. Зважте всі «за» і «проти». Якщо є хоч якийсь сумнів, почекати з покупкою. Адже новобудови Краснодара від забудовника зводяться постійно, і у вас завжди буде з чого вибирати.

2. Компанія-забудовник. Краще звертатися до будівельної компанії, яка не менше п’яти років працює в даній сфері. Багато забудовників залишають за покупцем право змінити планування майбутньої квартири на етапі зведення новобудови Краснодара (споруджувані квартири).

3. Якщо ви вибрали квартиру і вас все влаштовує, не поспішайте укладати угоду. Дізнайтеся все про компанії-забудовника та будинках, які були побудовані. Прочитайте відгуки в інтернеті або опитувати мешканців тих будинків, які були збудовані кількома роками раніше, є у них які-небудь претензії до забудовника і безпосередньо до квартир в новобудові.

4. Попросіть забудовника пред’явити ліцензію та дозвіл на будівництво. На етапі будівництва будинку, приїжджайте на будмайданчик, щоб простежити за тим, як ведеться будівництво, і дотримуються терміни, зазначені в договорі дольової участі.

Щоб забезпечити себе надійним житлом, потрібно докласти чимало зусиль. Компанія "Центр новобудов №1" співпрацює тільки з перевіреними, надійними забудовниками, тому можете бути впевнені, що звернувшись до нас, ви значно полегшите собі задачу по вибору квартири.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.