Вибираємо фільтр-глечик для очищення води

Вибираючи найкращі фільтри глечики, ми рекомендуємо заглянути на сайт http://www.kupitfilter.ru/, де запропоновано широкий вибір очисних пристроїв. На сайті компанії ви також можете знайти фільтри під мийку і багато супутнього обладнання. Глечики, призначені для очищення рідини, по суті, є спеціальною ємністю, усередині якої розташований змінний картридж, саме він очищає воду від різного роду домішок. Головними перевагами такої конструкції є його відносно дешева вартість у порівнянні з іншими моделями, малі розміри, а також можливість гармонійно вписатися в інтер’єр будь-якого приміщення. Таке очисний пристрій вкрай просто в застосуванні, впоратися з ним під силу навіть дитині.

Що входить до складу фільтруючого картриджа?

В першу чергу – це активоване вугілля з різного роду добавками, спрямованими на видалення хлору і виділяються їм органічних сполук, а також захист вже пройшла процес очищення рідини від різних мікроорганізмів. По-друге, в ньому присутня іонообмінна смола, спрямована на мінералізацію води і зниження її рівня жорсткості. Вона здатна затримувати в собі солі кальцію і магнію, важкі метали, радіонукліди та сполуки заліза. Саме магній і кальцій сприяють утворенню накипу на поверхні побутових приладів. В–третє, наявність активованого вугілля, що має пористу структуру, який спрямований на видалення з рідини органічних природних сполук, покращує смак, колір і усуває неприємний запах. І останнє – поліпропіленові волокна, здатні затримувати всередині фільтра нерозчинні частки, видаляючи різні механічні домішки.

Основні переваги фільтра-глечика для очищення води:

  • кожна модель очищувача прекрасно вписується в дизайн будь-якої кухні. Вибравши відповідний колір, ви можете створити єдину колірну композицію кухонного приладдя. Багато фільтри володіють кільцем на підошві, що захищає його від зісковзування зі столу, якщо він вологий або гладкий;
  • на кришці глечика є спеціальна леечка, що робить процес його використання максимально комфортним;
  • більшість сучасних моделей оснащені спеціальним клапаном, що дозволяє наливати рідину, не знімаючи кришку;
  • вартість очищеної води нижче в порівнянні з бутильованої;
  • використовуючи такий глечик, можна видалити механічні микропримеси, поліпшити склад і якість води, зменшити мінералізацію.

При використанні кращих фільтрів-глечиків слід пам’ятати наступне:

  • рівень очищення безпосередньо залежить від початкового складу рідини, показники можуть коливатися в процесі експлуатації;
  • здійснюйте своєчасну заміну картриджів;
  • якщо у вас підвищений рівень жорсткості води, то рекомендується застосовувати картридж, що має ресурс до 400 літрів;
  • при першому використанні рідина, що пройшла фільтрацію необхідно вилити, вона не придатна для пиття;
  • глечики призначаються тільки для очищення холодної накопичений води.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.