Скляний фасад – міцність і стильний дизайн

Скляний фасад – міцність і стильний дизайн

Скління фасадів можна застосовувати до споруд будь-якого типу. Скляний фасад вважається прекрасним поєднанням простору і природного освітлення, технологічності, дизайну, які з’єднані з утіленням самих сміливих проектів та ідей.

Плюси алюмінієвого профілю в склінні фасадів

Спочатку буде справедливо сказати про красу стеклянны фасадів. У разі правильного складання проекту і встановлення подібне скління характеризується відмінною світлопропускною здатністю в зимовий час, захищає від літньої спеки, що робить скління фасадів системою енергозбереження. При цьому ціна фасадного скління мало відрізняється від найбільш сучасних варіантів обробки. Подібний будинок в будь-якому випадку виглядає естетично і багато.

Той факт, що немає необхідності в якому-небудь складному технічному обслуговуванні можна вважати іншою перевагою систем фасадного скління, які легко чистяться, не вимагають фарбувань, а ще їх характеризує дивовижний експлуатаційний період. Ремонтні роботи систем фасадного скління проводять рідко.

У разі необхідності існує http://www.incomokna.ru/alyuminievye_konstruktsii/ така потреба, то проводять утеплення фасаду, а це включає в себе установку спеціалізованої вставки в фасадний профіль між його внутрішньою та зовнішньою частиною. Це дозволяє підвищити його теплоізоляційні показники.

Методи фасадного скління включають в себе спайдерні системи, структурний спосіб, полуструктурный спосіб, безрамне скління.

Полуструктурный спосіб характеризується максимально вузенькою планкою, прихованої від людських очей. Полуструктурный спосіб – це компроміс між структурним і простим методами.

Система з кронштейнів (спайдерна) складається з кріпильних елементів сталевої конструкції, що робить можливим використання стійок з товстого загартованого скла або тросових систем як несучих конструкцій. Система кронштейнів вважається більш сучасним способом фасадного скління, але і найвищим за ціною. В основі структурного скління лежить – класична стійко-ригельна система, однак із застосуванням особливих видів склопакетів. Профілю для скління дають можливість монтувати його прямо на металокаркас. Скла в цих склопакетах встановлені з зазором 10-15 мм.

Скла для фасадного скління

Для початку, це, зрозуміло, прозоре скло, а ще скло високої прозорості, яке викликає у деяких страх висоти. Але їх підвищені міцнісні якості не допускають можливість розколоти їх. Тоновані і напівпрозорі стекла досить поширені у дизайнерів. Напівпрозорі і тоновані стекла надають відвідувачам у спорудженні можливість вільно оглядати вид з вікна, при цьому роблячи їх невидимими зовні.

Інформація взята з сайту http://www.incomokna.ru/.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.