Вступ до СРО, ціни, купити СРО в розстрочку

Ви – будівельник-індивідуальний підприємець і вирішили вийти на більш солідні об’єкти, ніж оздоблення санвузлів в квартирах громадян, або бути може, Ви – велике підприємство, що має намір створити власну будівельну "доньку" для обслуговування внутрішніх замовлень? Все це – прекрасні проекти, але треба забезпечити їм повну легалізацію, тобто допуск профільної СРО на відповідні роботи, тільки тоді їм "світить" довга і плідна служба, а Вам – стабільний прибуток.

Але долати бюрократичні перепони своїми грудьми для оформлення необхідного документа – це неефективно і нераціонально, краще доручіть цей захоплюючий процес грамотним делопроизводителям, які зуміють уникнути його швидко і легко. Щоб дізнатися більше про вступ до СРО, ціни і інші нюанси саморегулювання, краще всього відправити заявку в спеціалізоване бюро, яке супроводжує вступ до СРО та робить його більш зручним для претендентів, а також надає ряд супутніх послуг.

Треба тверезо оцінити, що серйозну заковику для окремих претендентів на вступ в профільне СРО є вимога відразу вилучити з власного обороту солідну суму на оплату усіляких внесків. Так, знадобиться сплатити вступний внесок (одноразово), членський внесок (перераховується щомісяця), страхової (щорічно) і здійснити відрахування в компенсаційний фонд СРО, а все в цілому може скласти суму близько 500 тисяч рублів, що не всім по кишені.

Пропозиція кредиту на інвестиції в комфонд саморегулівної організації в силах значно пом’якшити з економічної точки зору операцію отримання членства в СРО будівельників: умови розстрочки у нас такі – половина внеску розтягується на півроку без нарахування відсотків. Якщо ж Ви запланували все-таки купити СРО в розстрочку та замовити інші сервісні послуги, пов’язані з саморегулюванням, то просимо Вас дуже відповідально підходити до вибору виконавця, покладаючись не тільки на пропоновану їм тарифну політику, але й відгуки про нього.

Щоб трохи більше дізнатися про послуги подібного роду і замовити яку-небудь із них або проконсультуватися з якихось нюансів даних процедур, звертайтеся на наш сайт у Мережі – Фінансового-страховий центр «ПРОСТО» чекає Вас в будь-який час доби!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.