Купити раковину, ванну, іншу сантехніку для ванних кімнат

Сучасні магазини радіаторів та сантехніки пропонують різну продукцію для ванних кімнат, що відрізняється один від одного матеріалом, розмірами, формами та кольором. До ванних плюсів традиційних чавунних і сталевих ванн, покритих склоподібної емалі, відноситься їх порівняно низька ціна і довговічність. Серед ванн економ-класу можна виділити чаші з нержавіючої сталі.

Магазин радіаторів та сантехніки пропонує величезний вибір душових кабін: з сидінням, поличками для душових приналежностей, сушарками для рушників і іншими корисними елементами. В останні роки для заміни старої ванни всі частіше воліють акрилові варіанти. Також існують ванни з армованого скловолокном поліестеру і мармуру. Якщо перші можна зустріти практично в кожному магазині радіаторів і сантехнічних товарів, то другі робляться на замовлення. Стандартно розміри ванної варіюються в межах 1,7-1,83 м. При цьому, якщо габарити ванної кімнати менше, виходом із ситуації стане модель з сидячою ванною. Якщо ви не є прихильником прийняття ванн, варто придивитися до душових кабінах. По витраті води душові кабіни економічніше.

Купити раковину для ванної кімнати

Перш ніж купити раковину, потрібно визначитися з розмірами ванної кімнати. Чаша повинна бути великою, щоб вода під час процедур не розбризкувалася на стіни і підлогу. Також краще раковина буде мати вільний простір для зручного розміщення приладдя. Перед придбанням потрібно переконатися, що отвори раковини відповідають отворів під кран і кріплення і тільки потім купити раковину. Сучасний ринок пропонує купити раковину в двох виконаннях. Перший – для установки на тумбу, другий – для кріплення до стіни.

Змішувачі та їх види

Сьогодні вибрати і купити змішувач не становить великої праці. З усього розмаїття представлених на сучасному ринку моделей можна виділити:

  • одноважільні змішувачі. Найбільш прості в експлуатації. Щоб отримати воду потрібної температури потрібно повернути важіль змішувача під певним кутом;
  • двохвентильні. Конструктивно являє собою кран і два вентилі, кожен з яких відповідає за гарячу або холодну воду. Купити двухвентельний змішувач можна в двох виконаннях: з гумовою прокладкою і з керамічним диском;
  • термостат. Являє собою пристрій для змішування гарячої і холодної води. Пристрій для подачі води являє собою панель з рукоятками для включення і виключення подачі води та регулювання її температури. Купити змішувач такого типу особливо важливо для сімей з маленькими дітьми – у пристрої обмежена подача води понад 38C, тому дитина не зможе обпектися гарячою водою з крана.

Унітаз і переважна більшість приладів виробляються з емальованого порцеляни. За системою зливу виділяють унітази промивні і з гідравлічним затвором. Перший варіант дешевше, але і більш шумен. Зливні бочки також різні. Є низько і високо закріплюються моделі.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.