Особливості придбання нерухомості в Болгарії

Можливість відмінного і комфортного відпочинку на красивих узбережжях казкової Болгарії залишається завжди вабить і привабливою. Дійсно, саме в цих місцях можна провести чудовий відпустку родиною, відпочити від обридлої повсякденності і істотно відновити сили. Досить часто для подібних цілей іноземці приймають рішення придбати відповідну нерухомість.

Як показує практика, така покупка сприймається не тільки, як реалізація мрії про власних апартаментах в курортній зоні країни, а й вигідне капіталовкладення в подальшому, адже з часом придбаний будинок можна буде продати за вищими цінами. Що обумовлено постійним зростанням їх вартості.

Основний особливість продажу та купівлі нерухомості в Болгарії є її більш ніж прийнятна вартість, в порівнянні з іншими розвиненими країнами Європи такого плану. Щоб оформити нове житло повністю за своїм смаком, досвідчені фахівці рекомендують спочатку розглядати пропозиції від діючих забудовників. Не менш цікавими також будуть й інші варіанти.

Якщо рішення «куплю нерухомість в Болгарії» пов’язана з періодичним відпочинком в цій країні, то варто зауважити, що весь інший час таку квартиру можна здавати в оренду. Для цього найбільше підійдуть об’єкти, розміщені в житлових масивах. А ось для виключно особистого користування рекомендується купувати окремі приміщення, проживання в яких буде обходитися в мінімум витрат.

Знайомство з Болгарією завжди заворожує і дивує. Адже тільки в цій країні так гармонійно пов’язані курорти, розміщені на узбережжі і в гірських регіонах території. Вартість нерухомості в таких випадках досить доступна, що й обумовлює постійно зростаючий на неї попит. Помічено, що бажаючих придбати будинок або квартиру на території казкового узбережжя Болгарії все ж таки більше. Сама країна характеризується привітними жителями, м’якими кліматичними умовами, красивою природою і відмінною екологією. Саме ці особливості Болгарії і забезпечують повноцінний відпочинок, приємні враження від проведеного часу, а також зумовлюють бажання повернутися в ці місця знову.

Додатковою перевагою подібних рішень, пов’язаних з нерухомістю в Болгарії, є автоматичне отримання спеціальної мультивізи, що забезпечує можливість перебування в даній країні до 90 днів на півроку.

Дата публікації: 18.09.13

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.