Кам’яна міцність

Оздоблення з елементами піару

Гранітні слябів — це не просто заготівля, це найбільший за площею безшовний елемент облицювання. Величезне різноманіття відтінків і кольорів, малюнків і візерунків гранітного слябів роблять його фактуру найбільш придатною для дизайнерських рішень, як внутрішньої частини приміщень, так і їх фасадної частини.

Оздоблювальний камінь на фасаді будівлі завжди привертає увагу. Будівля виглядає захищеним, багатим і створює приємне враження про людей в такій будівлі, надаючи їм солідності і важливості. Наприклад, Вам, хоча б раз у житті, траплялося будівлю банку з якоюсь іншою обробкою, що не кам’яної? Особисто мені – ні. Адже не просто так з’являються приказки та крилаті фрази, такі як: «Мій дім – моя фортеця»… Гранітні слябів мають найвищий рівень міцності і довговічності, наприклад, часто використовуваний в обробці граніт з Південно-Султаевского родовища. Йому нестрашні всебічні природні явища, ні опади (дощі, снігопади, град), ні морози (які часом приходять раптово і так само різко змінюються потеплінням), ні тисячі човгає ніг (що теж зустрічається в окремо взятих приміщеннях).

Область застосування

Існує безліч розмірів і напрямів застосування оздоблювального каменю. Оздоблювальний камінь невеликих розмірів можна використовувати як стельової плитки. Плити великого і нестандартного формату ідеально підходять для мощення підлог, або зведення підтримують стелю або декоративних колон. Як правило, підлоги мостять твердими породами, що володіють підвищеною міцністю і зносостійкістю. Інакше місця з великою прохідністю, такі як вокзали, метро, ​​підземні переходи, розважальні та торговельні установи, офіси, лікарні та ін., Постійно б закривалися на ремонт і заміну підлоги.

Крім того оздоблювальні камені застосовують для виготовлення підвіконь, східців і поручнів, стільниць і зони барбекю на улюбленій дачі. А скільки великих світу цього відображене на століття в камені.

Місце народження

Від родовища залежить багато чого: фактура, забарвлення, фізичні властивості каменю. Одним із часто використовуваних в обробних роботах гранітом, є граніт, видобутий на південному Уралі, в Південно-Султаевском родовищі. Граніт цього типу має грубозернисту структуру червоно-коричневого кольору. Вкрай рідко іржавіє і прекрасно смотчіца після термообробки. Віднесений до другого класу серед будівельних матеріалів, саме тому використовується тільки при зовнішньої обробки. Південно-Султаевскій граніт застосовується в будівництві та мощенні доріг, мостових, площ.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.