Економ-клас ламає звичні стереотипи

Криза змусила багатьох забудовників економ-класу бути більш гнучкими і креативними. Багато проектів зараз розробляють, з урахуванням вимог ринку: розвинена інфраструктура в районі, невеликий метраж квартир і обробка приміщень. Будинки будують за проектами, розробкою яких займаються знамениті російські і західні архітектори. Ще недавно недороге житло у потенційних покупців асоціювалося лише з типовою забудовою.

Одними з першопрохідців, які створювали комфорт для покупців, які не мають можливість придбати дорогу квартиру преміум-класу, була фірма «Urban Group». Вона ще до кризи представила на ринку нерухомості об’єкти економ-класу. Таунхауси відрізнялися оригінальною архітектурою і плануваннями квартир, розташовували необхідною інфраструктурою, а їх вартість при цьому не перевищувала ринкову. Девелопери відмовилися від типової забудови і запросили для розробки споруди відомого, як у Росії, так і за кордоном, архітектора Максима Атаянц. Сьогодні у фірми на стадії будівництва ще два масштабних житлових проекту – комплекс «Новосходненському» і житловий масив «Місто набережних», Які, з архітектури, естетики та комфорту перевершують рівень свого економ-сегмента, куди інвестувати кошти побажають майбутні власники.

До розробникам з країн Європи при розробці проекту економ-класу комплексу «Новомолоково» звернулася фірма «Заміський проект». Концепція комплексу в архітектурі та план території розроблені компанією «Perkins Eastman». Продажі квартир «Заміського проекту» вже користуються великим попитом. Це викликано підвищеними вимогами до будівельників і проектувальникам, які повинні були створити зручне середовище проживання, яка максимально була б схожа на американські та європейські передмістя, насамперед, поверховістю, затишними дворами, великою кількістю зеленої зони. У комплексі розроблені комфортабельні місця загального користування, створюються унікальні інтер’єри, організовуються упорядковані території, з урахуванням можливого поділу потоків відпочиваючих на дитячу аудиторію, підлітків і дорослих людей.

Як вказують фінансові новини, залучення іноземних розробників не завжди доцільно, тому що їх необхідно надалі адаптувати для умов нашої країни. Нормативи західних архітекторів також часто відрізняються від наших умов, а, отже, можуть виникнути проблеми в подальшому проходженні експертизи проекту.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.