Орендуємо офіс: що потрібно знати

Постійно розвивається ринок комерційної нерухомості пропонує своїм клієнтам різні варіанти будівель і приміщень для оренди офісу. По-перше, можна обладнати свій офіс в абсолютно порожньому будинку, площа якого, швидше за все, буде немаленькою. Є й інший варіант – це оренда офісу у великому приміщенні разом, де Ви будете розташовуватися поряд з іншими орендарями. У такій ситуації добре б дізнатися сферу діяльності Ваших сусідів, не зіпсують вони Вашу репутацію і не стануть Вам конкурентами. Не вивчивши досконально, чим займаються сусідні офіси, цілком можливо виникнення конфузних ситуацій. Адже погодьтеся, коли на одному і тому ж поверсі працюють представники консалтингової фірми та стоматологічний кабінет, це все-таки краще, ніж дві конкуруючі фірми.

Абсолютно порожнє приміщення сьогодні рідко здають в оренду, найчастіше оренда офісу передбачає наявність будь-яких основних комунікаційних систем. Якщо вони є, варто перевірити, в якому вони стані і на предмет безпеки, наприклад, в робочому стані комп’ютерні кабелі і як вони з’єднані. Так як, якщо комп’ютери підключені до мережі, може статися крадіжка інформації з комп’ютерів Вашої компанії. У зв’язку з цим більшість орендарів схиляються до рішення про переробці приміщення, яке вони орендують, або хоча б змінюють комп’ютерні комунікаційні мережі. Для цього, звичайно, будуть потрібні додаткові витрати і, можливо, навіть якась реконструкція офісного приміщення. Але Ви повинні пам’ятати, що будь-які серйозні зміни повинні бути погоджені з орендодавцем, будь то поділ приміщення перегородками або інші схожі зміни в плануванні. Всі ці нюанси необхідно обговорити на стадії укладення договору.

При виборі зверніть увагу мається на прилеглій території була стоянка, або паркувальні місця, де співробітники та клієнти компанії змогли б ставити свої особисті або службові автомобілі. Якщо особливість Вашої діяльності полягає почасти в тому, що необхідний під’їзд вантажних транспортних засобів, а також їх розвантаження, дуже важливо, щоб розташування будівлі, в якому ви орендуєте приміщення, дозволяло це зробити.

Всі перераховані нами моменти, які стосуються орендованого приміщення, дуже важливо враховувати при пошуку офісу. Звертайте увагу на всі описані моменти, крім того, враховуйте і інші пункти, ретельно продумавши їх заздалегідь самостійно, і чого Вам буде не вистачати у пропонованому офісі, це, швидше за все, потягне за собою додаткові фінансові вливання або деякі незручності.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.