Популярність заміського житла зростає

Сьогодні нікого не дивує той факт, що столичні мешканці шукають альтернативу міському житлу. Хто хоче розслабитися і дистанціюватися від шуму, суєти і шаленого темпу Москви, посидівши з вудкою біля озера або прогулявшись за грибами, а хтось турбується про здоров’я своїх дітей, які змушені дихати загазованим повітрям вулиць. У будь-якому разі придбання заміського житла стало пріоритетним напрямком капіталовкладень для більшості жителів Першопрестольній

Фактично, заміська зона починається відразу за межами МКАД і тягнеться на декілька сотень кілометрів по діаметру. Більшість територій вже забудовані котеджними селищами, як наприклад, ділянки в Раменському районі, а інші, чекають на своїх власників в незайманому вигляді.

Для тих, хто бажає заощадити на заміському житло, краще будувати своїми силами. І сьогодні такий варіант вибирає чимало охочих. Але, з іншого боку, користується попитом готове до заселення житло, оскільки багато жителів московського регіону мають матеріальні засоби, але відчувають дефіцит часу, необхідного для самостійного будівництва.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.