Моделі біметалічних радіаторів опалення

На зміну старим чавунним батареям і алюмінієвих радіаторів приходять привабливі опалювальні прилади, що володіють відмінною якістю і доступною ціною. Секційні біметалічні радіатори на вітчизняному ринку з’явилися не так давно, однак моментально завоювали величезну довіру російських громадян.
Алюмінієві радіатори біметалеві – унікальні прилади опалення, в яких вдало застосовується симбіоз двох металів, завдяки чому вони відрізняються надійністю внутрішньої сталевої конструкції і запозиченої від цельноалюминиевых батарей високою теплопровідністю. З упевненістю можна сказати, що виробники біметалічних радіаторів розробили справді чудовий прилад, який отримує все більше і більше позитивних відгуків.
Збільшення теплопровідності батарей опалення досягається завдяки застосуванню в її серцевині міді, наприклад, в таких пристроях, як біметалічні радіатори «Марс». Ця різновид опалювальних приладів найбільш стійка до різкого перепаду температур, а також може витримати і таке небажане явище, як часткове промерзання всієї системи опалення.
Завдяки новітнім сучасним технологіям, що дозволяють успішно використовувати воду, і антифриз в якості опалювальної рідини, багато покупці роблять свій вибір на користь біметалічних радіаторів Global Style, оснащених силіконовими прокладками. Це ноу-хау гарантує відмінну герметизацію приладу, тому біметалічні радіатори Global є якісними опалювальними пристроями, в яких виключена втрата герметичності і, як наслідок, гарантована відсутність будь-яких протікання в місцях стиків секцій.
Не відстають від зарубіжних виробників і вітчизняні розробники, а радіатори біметалеві (Росія) відрізняються великим запасом міцності і привабливою ціною. Чудово впораються з будь-якими гідравлічними ударами і проблемами, викликаними неякісними теплоносіями, біметалічні радіатори Rifar. Вони універсальні: до них можна застосовувати як воду, так пар і антифриз. Радіатори Rifar – потужні, надійні і довговічні опалювальні прилади з робочою температурою теплоносія 135-140 °С. Робочий тиск у біметалічних радіаторів  Rifar  досягає 35 атм.
Радіатори «Рифар» виробляються в декількох колірних рішеннях і в різній комплектації: 4-14 секцій. Біметалічні радіатори Rifar відрізняються не тільки високою якістю і чудовими експлуатаційними характеристиками, але і залучають своїм зовнішнім оформленням, про який подбали розробники  компанії «Рифар». Радіатори такої якості порадують навіть найвибагливішого споживача.
Неперевершена якість і оригінальний дизайн характерні для сучасних радіаторів біметалічних (Італія). Приміром, біметалічні радіатори Sira відрізняються оригінальною округлою формою, а їх поверхня покрита високоякісної порошковою емаллю, що дозволяє імітувати багато природні матеріали.
При виготовленні біметалічних радіаторів Sira RS застосовується новий технологічний процес безшовного пресування, тому їх конструкція відрізняється підвищеною надійністю. Ця особливість дозволяє застосовувати радіатори біметалеві RS для експлуатації в російських будинках.
Південнокорейські опалювальні прилади відрізняються не меншою надійністю, але мають доступною ціною, як будь-які бюджетні моделі. Невисока вартість таких пристроїв, як біметалічні радіатори «Піонер», укупі з усіма достоїнствами дорогого брендового обладнання робить ці опалювальні прилади широко затребуваними, а виробник гарантує їх роботу протягом цілих 25 років.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.