Підібрати елітну нерухомість для бізнесу допоможуть професіонали

Сайт http://www.kr-pro.ru/ – це грамотно розроблений, сучасний портал, доступний кожному. Він дозволяє більш детально дізнатися про діяльність компанії, що надає послуги в сфері нерухомості. Стисло з цього джерела.

З розділу про компанію. ЗАТ «KR Properties» існує протягом 13 років. З 2000 року вона неодноразово була відзначена нагородними знаками. У 2009 році була отримана нагорода «Девелопер року». Також цього року був відзначений Loft-квартал Данилевська мануфактура 1867, корпус Гастелло як Кращий бізнес-центр класу В Москви, Архітектурна майстерня «Сергій Кисельов і партнери» за Діловий квартал Червона Роза 1875, БЦ Морозов в номінації «Краща архітектурна компанія року. Офісна нерухомість класу А». На цьому перелік відмітних знаків не закінчується.

Діяльність та досягнення. Крім відзначених нагородами ділових кварталів столиці, фірма має велику кількість готових проектів. У сукупності з реалізованими, вони складають близько півмільйона квадратних метрів торгових та комерційних площ. Штат компанії сформований з кращих фахівців. Кожен працівник має великими знаннями, великим досвідом роботи з нерухомістю. Компанія KR Properties працює напряму з замовником, не привертаючи посередників. Такий зв’язок дозволяє зробити вартість послуг мінімальними, тому клієнт оплачує лише фактичну вартість без переплат третім особам.

Якщо реалізований проект стає власністю комерційної діяльності, то його власник розподіляється їм так, як забажає. Вибираючи для своєї організації найкраще місце, покупець гарантовано отримує відшкодування витрат у три рази більш ефективно, ніж у конкуруючих фірм.

Девелопмент. Вибираючи девелопментскіе послуги, замовник отримує економічно ефективний проект, всі необхідні документи від державних землеуправляющіх організацій та інших фірм. Також фахівці фірми залучають інвестиції, розробляють механізми перекладу власності назад власникові. Також уповноважені співробітники сучасної компанії KR Properties надають послуги з підбору підрядників, виконавців будівельно-ремонтних робіт згідно реалізованому проекту. За бажанням замовника створений об’єкт може бути реалізований за ринковими цінами допомогою сучасних методів. Разом з тим в штаті компанії є фахівці з технічного обслуговування будівель, планування комунікацій, забезпечення довговічною експлуатації будівель.

Ті, хто працює у сфері бізнесу багато часу, зможе переконатися в репутації фірми. Адже серед її клієнтів – кращі бізнес-організації міста.

За матеріалами сайту: http://www.kr-pro.ru/.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.