Газові системи опалення в приватному будинку

Будинок асоціюється з теплом і затишком, для того, що забезпечити комфорт у своїй «фортеці» варто подбати про автономну систему опалення. Таким чином, ви стаєте абсолютно незалежними від централізованого опалення і подачі гарячої води; опалюєте приміщення тоді, коли побажаєте. Це особливо актуально в затяжні періоди міжсезоння, коли комунальні служби ще не включили опалення, а на вулиці вже сиро і холодно, або коли починається «планові» ремонти магістралей серед зими. Встановити газове опалення в Люберцях може кожен, головне щоб ваш будинок був газифікований. Купити обладнання можна в професійних магазинах, досвідчені консультанти допоможуть вам підібрати максимально підходящу модель.

Газ – найбільш економний і поширений ресурс, 90% користувачів вибирає газові системи. Конструкція включає в себе безпосередньо котел, опалювальні прилади і системи комунікацій. Котел – це серце системи, від вибору цього елемента залежить подальша робота обладнання. Газові котли бувають настінні і підлогові, настільні, підлогові більш потужні і здатні забезпечити теплом великі приміщення, настінні – ідеальний варіант для міської квартири і невеликого приватного будинку.

Установка обладнання

Встановити настінний котел можна навіть на кухні. За конструкцією кухня найбільше нагадує котельню, вона добре освітлена і має потужну систему вентиляції. Обладнання має сучасний дизайн, тому гармонійно виглядає в будь-якому приміщенні, незалежно від його стилістичного оформлення. Обігрів здійснюється за допомогою теплообмінника і, встановлених у кімнатах, опалювальних приладів. Для приватного будинку можна підібрати конвектори, батареї і навіть систему теплої підлоги. Найбільш практичний варіант – конвектори, вони мають невеликі розміри і добре обігрівають приміщення. А ось теплі підлоги – хороший варіант для ванною та дитячої.

Фінансова сторона медалі

Газове опалення – найбільш фінансово доступна система, її власник сам стежить за витратою газу, температурою приміщення у всьому будинку і в кожній кімнаті. Для цього на батареях встановлені регулятори, які дозволяють здійснювати контроль.

Не встановлюйте обладнання самостійно, це може призвести до небажаних наслідків, аж до затоплення і аварії. Довірте процес монтажу досвідченим майстрам, вони у найкоротший термін проведуть роботи. До того ж, компанії забезпечують гарантійне обслуговування встановленого обладнання.

За матеріалами http://www.do2me.ru

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.