Компресорні установки, їх застосування в будівництві

У нашій час багато будівельних компаній використовують у своїй роботі багатофункціональний і ергономічний пневматичний інструмент, застосування якого обгрунтовано зниженням витрат на електроенергію, і деякими особливостями висотних і монтажних робіт.

Для підзарядки пневмопривода будівельного обладнання, використовуються різного роду компресори, які виробляють стиснене повітря і можуть працювати в безперервному режимі тривалий час. Деякі будівельні компресорні установки використовуються для зняття старого дорожнього покриття, бурових робіт або монтажу стін, при цьому, в комплекті з компресором йдуть такі пневмоінструменти як, відбійні молотки і бетоноломи.

Вибір такого складного обладнання залежить від різних параметрів і цінових категорій, тому будь-який інтернет магазин компресорів, поряд з якісним зображенням і ціною установки, дає короткий опис і основні технічні характеристики. Наприклад, за ступенем мобільності розрізняють стаціонарні (розташовані недалеко від пневмоинструмента) і пересувні агрегати (компактні розміри і мобільність).

За способом вироблення стисненого повітря, можна виділити поршневі і гвинтові компресори, які, в свою чергу, бувають оснащені електричним двигуном або двигуном внутрішнього згоряння (бензин, дизель, газ). Застосування такого універсального пристрою в будівництві дозволило механізувати багато трудомісткі робочі процеси, що значно підвищило продуктивність праці. В цілому, робота даного обладнання полягає в перетворенні будь-якого виду енергії в пневматичну, більш безпечну і економічну.

Найчастіше, для здійснення тривалого безперебійного живлення повітрям пневмооборудования, використовується повітряний гвинтовий компресор, який може працювати практично безшумно і не вимагає заміни деталей або сервісного ремонту. Гвинтова установка оснащена повітряної, масляної або рідинної системою охолодження. Безмасляні моделі особливо популярні на тих видах виробництва, де потрібна подача чистого стисненого повітря без домішок масла або води, які можуть вплинути на якість виробу. Для того, щоб збільшити експлуатаційний термін пневмооборудования, в компресорну установку встановлюється осушувач стисненого повітря і фільтри для води, щоб видалити надлишок вологи з пневмосети. Це можуть бути рефрижераторні (фреонові) або адсорбційні осушувачі.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.