НВО Екосистема – послуги компанії

Вода – це той матеріал, без якого неможливе створення жодного ефективного виробництва або системи життєзабезпечення. У всіх випадках воду, використану в якому-небудь процесі, необхідно обробити особливим методом, в результаті якого її властивості стають прийнятними для повторного застосування. Саме це є метою діяльності НУО Екосистема.

Водоочисне обладнання

Водоочисне обладнання є обов’язковим елементом систем підготовки води для технічних і питних потреб та з очищення господарсько-побутових, нафто – і шламосодержащих, зливових і виробничих стічних вод. Ефективно обладнання від НУО Екосистема і для доочищення води з метою повторного використання в технологічному циклі. Вся продукція відноситься до чотирьох основних категорій: насосних станцій, серійним виробів, і установок «Валдай» контейнерного типу або для монтажу в будівлях.

Обладнання водоочищення

Біологічне очищення стічних вод

Для біологічної (біохімічної) очищення стічних вод від розчинених забруднень органічної або неорганічної природи застосовуються установки ВАЛДАЙ-БІО-I/II. У них, крім зонної біоочищення (денитри – і нітрифікації), здійснюється попередня механічна і додаткова фізико-хімічне очищення (видалення фосфатів) стічних вод, а також їх знезараження і зневоднення осаду.

Біологічне очищення стічних вод

Локальні очисні споруди

Функції локальних очисних споруд (ЛОС) полягають у приведенні ступеня забруднення промислових стічних вод до норми, що дозволяє здійснити їх повторне використання або безпечне скидання в централізовану каналізацію та рибогосподарські водойми. Найчастіше ЛОС володіють невеликою продуктивністю і розраховані на обробку таких стоків:

  • господарсько-побутових
  • гальванічних виробництв
  • поверхневих зливових
  • з вмістом масел або нафтопродуктів

Зливові стічні води

Для очищення зливових стічних вод НВО Екосистема розробив кілька варіантів установок, що розрізняються виконанням і призначенням. Наприклад, контейнерні «Валдай-Дощ-I/II» розраховані на витрату до 100 куб. м/год. Якщо витрата перевищує цю величину, то компанія пропонує общепромышленную комплексну установку «Валдай-Дощ-III».

Штат організації становлять лише професійно навчені співробітники, відповідально ставляться до своєї праці та спрямовують всі свої зусилля на вдосконалення технологій очищення води та поліпшення екологічної обстановки. Щоденні обстеження, створення проектів, виробництво обладнання, технічні експертизи, будівельні та налагоджувальні роботи – все це під силу фахівцям НВО Екосистема.

Сайт компанії

Всі докладні відомості про послуги, запропонованому обладнанні та іншої діяльності компанії наведено на її офіційному інтернет-ресурсі http://eco-systema.com/. Тут же знаходяться всі останні новини, контактні дані та інформація про вакансії.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.