Правильно розрахувати габарити душової кабінки допоможе електронна лазерна рулетка

Задумалися про те, як самостійно встановити душову кабіну у власній ванній, але не знаєте з чого почати? Головне – це правильно визначити габарити майбутньої кабінки, оскільки саме через неточності в розрахунках у більшості власників квартир і приватних будинків виникають складнощі з подальшою купівлею. Допомогти точно обчислити всі необхідні габарити дозволить лазерний далекомір. Зручний гаджет дозволяє полегшити процес обчислень і вимірювань. Отже, з чого ж почати розрахунки? Очевидно, що, для початку потрібно визначитися з типом душової кабінки, адже від цього багато залежить.

Види душових кабін

Всього виділяють 2 основні типи душових кабін:

• Відкриті. Це душові куточки, в яких роль двох або трьох стінок виконують стіни у ванній кімнаті;

• Закриті. Окремі бокси, які можуть встановлюватися в будь-якому місці ванної кімнати.

Якщо потрібно значно заощадити, а додаткові функції (турецька лазня, гідромасаж і т.д.) не потрібні, то варто віддати перевагу душовим куточкам. Відповідно, простору для установки потрібно менше, а тому скористатися приладом для розрахунку відстані зможе навіть дитина. Врахуйте, що навіть якщо у куточка і є дах, то він не займає зазвичай занадто багато вільного місця (в недорогих моделях).

З закритими боксами все дещо складніше. Використовуючи електронний далекомір під час вимірювання висоти, потрібно врахувати, що додатково може знадобитися до 15 см для кришки, плюс до 30 см у випадку, якщо буде необхідний монтаж подіуму. Природно, що це не все – сюди слід додати і простір для самої установки.

Що врахувати при вимірах

Не всі розуміють, що самостійний монтаж душової кабінки є процесом досить складним, що вимагає вільного доступу до всіх елементів боксу під час установки (та й подальшої експлуатації теж). Розпочати складання можна безпосередньо і у ванній кімнаті, якщо дозволяє вільне місце, але в цьому випадку потрібно бути точно впевненим в тому, що всі розрахунки абсолютно вірні, а тому під час якихось заключних етапів (наприклад, при підключенні до електрики або водопроводу) не виникне проблем з доступом до конструкції.

Зверніть увагу на те, що в деяких випадках потрібно установка подіуму, що призведе до значного збільшення висоти душової кабінки. Щоб не виникло несподіваних ситуаціях, спочатку слід поцікавитися у продавця – чи потрібно в конкретному випадку його монтаж чи ні. І, звичайно ж, не забувайте про те, що душова кабінка, як і будь-яка складна конструкція з сантехнікою та електрикою, вимагає вільного доступу під час ремонту та експлуатації до основних елементів, а це теж заздалегідь розраховане простір.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.