Насос UPS. Особливості монтажу

Для того щоб опалювальна системи працювала повноцінно, потрібно, щоб теплоносій розподілявся по ній рівномірно, для вирішення цієї задачі використовується циркуляційний насос UPS.

Серед величезного кількість насосів, які можна знайти, переглянувши будь-який каталог водопостачання, особливої уваги заслуговує обладнання марки Грюндфус, перевагами якого є:

  • Рівномірне швидке розподіл теплоносія в системі опалення або антифризу в обладнанні, яке використовується для кондиціювання повітря.
  • Досить низький шумовий фон, який створює устаткування в процесі роботи. Це дає можливість встановлювати такі насоси в будь-якому місці, не побоюючись за те, що вироблений ними шум буде дратувати, які знаходяться поблизу.
  • Матеріали, які застосовуються при виготовленні цих насосів, підібрані таким чином, щоб забезпечити високий рівень стійкість до корозії, а також до механічних і фізичних навантажень.
  • Насоси цієї марки володіють низьким рівнем споживання енергії, який становить менше 60 Вт.
  • Можливість регулювання потужності в ручному режимі, що дає можливість значно продовжити термін служби обладнання.

Монтаж циркуляційних насосів

Довговічність і працездатність подібного обладнання безпосередньо залежить від того, наскільки грамотно був здійснений його монтаж. Виконувати установку слід в строгій відповідності з рекомендаціями інструкції, яка додається до обладнання.

При монтажі обладнання слід брати до уваги напрямок потоку води або будь-якого іншого використовуваного теплоносія. Для цих цілей на корпусі за допомогою стрілок зазначається вихідний і вхідний отвір. В залежності від конструктивних особливостей опалювальної системи насос можна встановлювати як у вертикальній, так і в горизонтальній площині. Фахівці радять додатково монтувати запірні вентилі після і перед насосом, що дає можливість повністю виключити витоку води в момент сервісного обслуговування обладнання, яке вимагає його демонтажу.

Краще всього встановлювати циркуляційні насоси клемами вгору для того, щоб уникнути коротких замикань у випадках протікання води. Монтувати насос найкраще в приміщеннях з хорошою вентиляцією і вологістю повітря не більше 75%. Для того щоб обладнання працювало в штатному режимі, температура повітря повинна становити +10-30 градусів Цельсія.

На сьогоднішній день купити насос цієї марки можна як у спеціалізуються на подібній продукції магазинах, так і на просторах інтернету.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.