Нерухомість в Боснії і Герцеговині

Боснія і Герцеговина – незалежна держава, розташована в центрі Балканського півострова, яке є колишньою частиною республіки Югославія. Сусіди Боснії і Герцеговини на Сході – Сербія, на заході та півночі – Хорватія, на південному сході – Чорногорія. Держава у власності має землі біля Адріатичного моря, площа яких не відрізняється розміром і протяжністю. Ця держава характеризується дивно красивою і мальовничою місцевістю, чарівними фарбами природних пейзажів. Все це пишність дивує будь-якого мандрівника, який ступає на цю землю.

Культура країни представляє злягання християнства і мусульманства, причому відносини між представниками цих двох релігійних конфесій дуже мирні і добрі. На жаль, пронісся на початку 90-х років громадянська битва знищила дуже багато неповторних історичних реалій, і в даний момент Боснія і Герцеговина тільки лише починає відновлювати рідне колишнє гідність за підтримки країн Європи.

У цю країну люди приїжджають не тільки щоб милуватися пам’ятками. Наявність гірськолижних курортів, цілющих джерел робить країну цікавою для вкладення інвестицій і відвідування туристами. Тут можна побачити боснійських варіант пірамід в Високо, правда, офіційне географічне товариство не визнає схили гори Височица рукотворним спорудою. Втім, ви зможете переконатися в це самі і скласти власну думку про п’ять пірамідних пагорбах в Боснії і Герцеговині, приїхавши в містечко Сараєво і вивчивши його околиці. Якщо ви бажаєте побачити дійсно рукотворне спорудження 1566, що є символом Боснії і Герцеговини, приїжджайте в Мостарі. Вам розкажуть безліч легенд про створення цього архітектурного будови.

Економічна та політична обстановка в державі відрізняється стабільністю і спокоєм. Дешевизна нерухомості привертає інтерес іноземних інвесторів (інвестиції в комерційну нерухомість), можливість придбати житло в мальовничих районах, як Адріатичне узбережжя, є перевагою серед інших європейських держав. Законодавчими нормами Боснії і Герцеговини дозволяється придбання будь-якого виду нерухомості іноземними громадянами. Ви можете купити комерційний або житловий об’єкт, влада країни вас в цьому не обмежують. Правда, певні обмеження виникають при розмірі земельної ділянки понад 500 квадратних метрів. Ділянка такого розміру може мати у власності тільки юридична особа. Зареєструвати юридичну особу ви зможете без «бюрократичних зволікань» в період від 3 до 10 днів, заплативши за це від 500 до 1000 євро. Якщо ж земельна ділянка менше 500 квадратних метрів, його без зусиль зможе зробити власністю кожен.

Остаточна сума угод реалізації житла в Боснії і Герцеговині не відзначається в державному реєстрі, а вказується тільки в договорі. До речі, держава не втручається в приватні інтереси – походження ваших фінансів на угоду не зацікавить податкові органи. Для остаточного факту оформлення угоди потрібна присутність продавця і покупця. В окремих випадках покупця представляє довірена особа, часто саме воно і буде займатися оформленням документів. Обов’язковий супровід ліцензованого юридичного бюро або окремо найнятого адвоката вважається необхідним при укладанні угоди. Складання договору, реєстрація документів, повний супровід угоди та інші юридичні послуги входять в їх компетенцію. Таким чином, протягом 60-ти днів ви таборі повноправним господарем нового майна.

Наявність таких документів є обов’язковою умовою при підписанні договору:
- Дозвіл про спадкування;
- Документ, що свідчить про право власності продавця на об’єкт нерухомості;
- Колишній договір купівлі-продажу, або лист нерухомості;
- Дозвіл на будівництво, одержуване на вже збудоване житло, принципового значення приватний будинок або квартира не має;
- Довіреність при необхідності;
- Оплачені платіжні квитанції за послуги ЖКГ;
- Папери, які вказують особистість торговця і клієнта, необхідно зробити кілька ксерокопій, які знадобляться для ідентифікації фізичної особи.

Крім безпосередньої вартості об’єкта нерухомості, покупець повинен сплатити додаткові послуги:
- Хороший перекладач обійдеться від 100 до 300 євро;
- Послуги юридичного бюро або адвоката від 500 до 700 євро;
- Факт реєстрації угоди в державному суді оплачується сумою від 300 до 500 євро;
- Отримання свідоцтва про власність від 30 до 50 євро;
- Державний податок на придбання об’єкту нерухомості, що становить 3% від остаточної суми угоди і виплачується одноразово;
- Збір при внесенні в кадастрову книгу складе від 70 до 350 євро.

Покупка нерухомості – це завжди правильне вкладення коштів, тим більше в такій чудовій країні. Маючи власне житло в Боснії і Герцеговині, ви зможете в будь-який час року приїхати на відпочинок у свій будинок.

За матеріалами http://indriksons.ru/

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.