Стихійне лихо або ремонт

Ремонт часом являє собою стихійне лихо, так як багато хто не знає навіть з чого почати, особливо якщо має преміум ремонт квартир. Такий ремонт по суті проведених робіт наближений до капітального ремонту квартири передбачає повну перепланування та поділ квартири на певні функціональні зони, а також індивідуальний підхід до оформлення кожної окремої кімнати. Якщо необхідно зробити ремонт 3х кімнатної квартири, то господарям цього будинку і дизайнерам є, де розвернутися і вони можуть втілити навіть самі божевільні ідеї.

Спочатку ретельно і до дрібниць розробляється проект ремонту. Тут враховується і майбутня розстановка меблів, і місця, де будуть знаходитися електроприлади, а також все, що стосується внутрішньої обробки приміщення (вирівнювання підлоги, стін, стель, пристрій комунікацій) і багато іншого. Після цього можна переходити до складання кошторису. На цьому етапі ремонту квартир під ключ фірма підрядник, на основі фінансових можливостей і побажань клієнта, складає список необхідних будівельних матеріалів, які знадобляться для проведення ремонту, а також виставляє рахунок за свої послуги, прописуючи в кошторисі вартість кожної з них.

Кожна будівельна компанія розуміє, що клієнти бувають різні, як і їх можливості виділити великі суми для якісного ремонту. Тому при складанні кошторису має велике значення знайти компроміс між якістю будматеріалів і їх вартістю, а також відсутність зайвих послуг. Компанія remontniki-kvartir.ru враховує інтереси клієнта і намагається зробити все, щоб клієнт отримав навіть більше, ніж очікував. Ремонт під ключ включає повний набір послуг по капітальному ремонту квартири на основі розробленого унікального проекту, тобто клієнтові не потрібно шукати безліч різних майстрів і з кожним підписувати договір на надання послуг. Таким чином клієнт отримує свій унікальний будинок, який відображає його внутрішній світ, його захоплення, професію і при цьому не викликає резонансу між загальним оформленням, наприклад вітальні або іншими кімнатами, де живуть близькі люди.

Крім кошторису між клієнтом і компанією підрядником підписується договір, в якому зазначені етапи внесення оплати, контроль з боку клієнта за ходом ремонту, строки здачі об’єкта, а також відповідальність сторін за невиконання умов договору. А після закінчення ремонту клієнт підписує акт виконаних робіт, який свідчить про закінчення ремонту і виконання всіх умов договору.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.