В якому будинку жити

У багатьох людей, що живуть у великих містах, існує мрія обзавестися власним заміським будинком. При цьому все частіше вони хочуть не купувати вже готову будівлю, а будувати все самому, з початку.

У цьому випадку можна, з одного боку якомога повніше втілити в життя будинок з своєї мрії, а з іншого боку з’являється прекрасна можливість заощадити на будматеріалах. Якщо фінанси не дозволяють здійснювати безконтрольні витрати, це може бути вельми до речі. Для початку потрібно визначитися з тим, яким саме буде новий будинок. Він може бути з цегли, з пористого бетону, облицьований декоративним матеріалом, з дерева, і так далі. Варіантів маса. Крім ціни основних і допоміжних матеріалів, потрібно звернути увагу ще й на їх витрату. Якщо постачальник будматеріалів використовував якісний професійний апарат для упаковки своєї продукції, то і значних втрат при транспортуванні і зберіганні вдасться уникнути. Однак втрати можуть виникнути не тільки внаслідок псування, а й через нераціональне використання.

В рубриці цікавих посилань сьогодні хотів би вам порадити чудові варіанти спалень для вашого дому на сайті: спальні купити по самих доступних цінах!

Найпростішим і недорогим варіантом будівництва приватного будинку можна вважати конструкцію з сендвіч панелей. У деяких випадках для цього навіть не доведеться запрошувати найманих працівників. Все під силу здійснити самостійно. Весь процес зведення нагадує гру з дитячим конструктором, але в полноразмерном варіанті. Тим більше що багато виробників панелей часто продають вже готові до складання комплекти. Самому не доведеться нічого вирізати і підганяти.

Всі інші будівельні матеріали припускають наявність певних професійних навичок, для їх використання. Самим екологічно чистим матеріалом прийнято вважати натуральне дерево. Різновидів конструктивних складових може бути декілька. Найпростіший матеріал – це звичайне колоду. Воно повністю зберігає свої характеристики і забезпечує прекрасну теплоізоляцію. Після обробки різними антисептичними препаратами і антипіренами здатне довгі роки відмінно протистояти біологічного ураження і займання. Оциліндрована колода простіше в роботі, але після зняття зовнішніх шарів дещо втрачає свою міцність. Брус є прекрасним будівельним матеріалом, вимагає значно менше часу на усадку ніж колоду, але має більш високу ціну.

При бажанні можна побудувати будинок, який буде відповідати і естетичним вимогам господаря, і його фінансовим можливостям. Сучасні матеріали і технології відмінно з цим впораються.

Дата публікації: 20.04.12

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.