Установка металопластикових вікон

Монтаж металопластикових вікон – важливий процес, що вимагає уваги, підготовки і досвіду. Підготовка місця установки необхідна, в першу чергу, для збереження майна, що стоїть неподалік від вікна. При установці вікна монтажникам необхідно місце на 1,5 метра довше ніж саме вікно, тому з цієї зони необхідно прибрати тумбочки, телевізори, столи щоб після установки до монтажникам не було претензій. Установка пластикових вікон передбачає, в першу чергу демонтаж старого вікна, а необхідні для цього інструменти досить великі. При демонтажі старих вікон, як правило, утворюється пил і бруд накриває всю кімнату. З цього випливає, що треба накривати меблі, побутову техніку стоїть в кімнаті простирадлом або плівкою. Так само при демонтажі все будівельне сміття з монтажних швів і з-під підвіконня потрапляють на підлогу, по якому ходять монтажники, тому в радіусі 2 метрів на підлогу необхідно постелити плівку, тоді підлогове покриття залишиться в первозданному вигляді. І не в якому разі не сподівайтеся що монтажники виявляться супер акуратними, що падають на підлогу інструменти, метизи, викрутки в порядку речей.

Дорогі друзі а в сьогоднішній рубриці корисних посилань хотів би вам порадити переглянути: підложна модульна плитка ПВХ яка відзначається високим рівнем якості по доступній ціні!

Перед установкою перевірити наявність цілісності захисної плівки на вікнах, а також подряпин на профілі.

Якщо фірма установник є відповідальним та сумлінним виконавцем робіт, то в її арсеналі обов’язково повинні бути будівельні мішки для сміття. Якщо у монтажників їх немає, то краще їх придбати вам, що б сміття що виноситься на вулицю не розносився по квартирі або будинку.

Після проведеного монтажу вікна необхідно виконати наступні дії:

- стулки відкриваються і закриваються без труднощів

- на склі і профілі немає видимих подряпин і відколів

- не намагайтеся відразу ж після установки порошити, інакше пил осяде на свіже герметик і вбереться в нього.

- не починайте відразу ж користуватися вікнами: залишати у відкритому стані, відкривати і закривати коли ще монтажна піна не встала до кінця.

- не залишайте захисну плівку на вікні більше ніж на місяць, не пізніше цього терміну плівка стає крихкою, а клей тримає плівку міцніше.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.