Оциліндрована колода, купити, дошки пиломатеріали – низькі тарифи, оптимальне якість

Дерево – надзвичайно раціональний і практичний матеріал, досить стійкий, з хорошими фізичними та експлуатаційними характеристиками, що дозволяє будувати конструкції безлічі форм і розмірів. Традиції дерев’яного зодчества відомі вже не одне століття і сягають своїми витоками ще в язичництво, але якісь із них благополучно дожили і до наших часів: зокрема, окорение дерев після ихз спилювання дозволяють зняти їх самий м’який і легкий верхній шар (кору), а калібрування колод забезпечує можливість зведення з них міцного і красивого зрубу лазні або будинку.

Ще одним безперечним перевагою дерева потрібно визнати його абсолютну екологічність і зовнішню естетичність, що виявляється у вигляді приємного оку відтінку і оригінальної текстури, також порадує власників жива і комфортна на дотик фактура деревини. У наші дні будівельний ринок рясніє оголошеннями типу «оциліндрована колода, купити недорого», що свідчить про його динамічному розвитку в Росії і подальших сприятливих перспективах у дерев’яного домобудівництва.

Ідеальними споживчими характеристиками володіє ліс, заготовлений в холодний період, так як в цей час рух соків в стовбурі дерева знижується, а личинки шкідливих комах гинуть від низьких температур, тому така деревина менше схильна до різного роду органічних руйнувань і володіє зниженою вологістю, що благотворно позначається на її міцності. Сосна і ялина займають вигідне положення на ринку погонажу: завдяки високому вмісту смол, вони практично не гниють, несприйнятливі до тривалого впливу вологи і чудово очищають повітря, виділяючи в нього фітонциди – природні антисептики.

Ще слід враховувати регіон виростання дерев – в даному випадку вигідніше взяти північну деревину (наприклад, з Карелії, третина якої розташована за полярним колом, але при цьому сильно лісиста) – колючий клімат в два і більше рази уповільнює темпи розвитку рослин, істотно ущільнюючи цим їх структуру. Високосортні дошки і пиломатеріали чекають на Вас в ТОВ «Вуд-Хаус»: наше високоточне обладнання дозволяє випускати погонажниє елементи екстра-класу з бездоганно рівними поверхнями і точною геометрією кутів.

Детальніше познайомитися з продукцією цієї компанії, а також дізнатися умови замовлення та придбання погонажних матеріалів можна цілодобово без вихідних на сторінках офіційного сайту Вуд-Хаус в Інтернеті.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.