Ярмарок марнославства вулиць

Люди багаті намагаються селитися в таких будинках, при одному погляді на які зрозуміло стає відразу: у людини є гроші. Розкішні особняки з десятками кімнат, декількома спальнями, камінами, басейном і винним погребом – незмінний атрибут успішних бізнесменів або зірок шоу бізнесу. Однак часом достатньо придбати житло на певній вулиці і ні в кого не виникне сумнівів у високому статусі новосела.

За підсумками року, що минає американський журнал світових рейтингів Forbes склав список найбільш «розкішних» вулиць нашої планети. Ці адреси настільки бажані і дороги, що навіть криза в світовій економіці не вплинув значно на вартість нерухомості, що знаходиться на цих топових вулицях.

Вже другий рік поспіль найбільш дорогим місцем у світі за ціною за квадратний метр вважається гонконгська вулиця Severn Road. З вікон хмарочосів, розташованих в найвищій точці Гонконгу відкривається просто чудовий вид на гавань Коулун і місто. Щасливі власники тутешньої нерухомості отримали своє право милуватися величчю мегаполісу з вікон обладнаної за останнім словом технічного прогресу квартири всього лише за 78,2 тисячі доларів за квадратний метр.

«Срібло» дісталося лондонській Kensington Palace Gardens, де квадратний метр житла коштує 71500 доларів за метр квадратний. Цей елітний район «прихистив» королівську резиденцію – Кенсінгтонський палац, посольства різних країн, у числі яких і російське. Кажуть, що безпека на цій вулиці найвища, оскільки кожен квадратний сантиметр переглядають десятки відеокамер, а на кожному розі в обладнаних контрольно-пропускних пунктах чергують поліцейські. Ось вже де не знадобляться шафи металеві для зберігання зброї. За інформацією The Daily Mail, один з будинків на цій вулиці придбав Роман Абрамович. Резиденція з 15 спальнями, оточена садом, обійшлася російському олігархові в 141 млн. Доларів.

Третє місце в рейтингу зайняла Avenue Princess Grace, що знаходиться в Монако і названа на честь княгині Грейс Келлі. Тягнеться уздовж Середземного моря вулиця забудована будинками, вартість яких вже багато років не падала нижче позначки 68 тисяч за квадратний метр. Крім того, власники шикарних будинків настільки заможні, що не прагнуть продавати свою нерухомість незважаючи на кризу, тому новосілля для цієї вулиці – велика рідкість.

Дата публікації: 29.11.12

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.