Проекти дерев’яних будинків – професійний підхід

Проекти дерев’яних будинків – професійний підхід Компанія «Будинок Дерева Лад» пропонує професійно складені типові або індивідуальні проекти дерев’яних будинків. Величезний досвід роботи наших фахівців дозволяє розробляти проектну документацію будь-якої складності, щоб втілити в життя будівництво будинку за всіма параметрами, що задовольняє замовника. Попереднє вивчення топографічних особливостей ділянки Перш ніж приступити до першого етапу будівництва,розробці проекту, необхідно провести ряд спеціальних підготовчих робіт.

Проект будинку не можна створити без попереднього вивчення рельєфу, геометрії і розмірів земельної ділянки. Велике значення має крутизна схилів, перепад висот та інші топографічні характеристики місцевості. На підставі сукупності всіх цих даних професійний проектант запропонує замовнику генеральний план ділянки і ескізи майбутньої споруди.

Наступний крок – проведення повного комплексу геологічних досліджень. Глибина залягання вод і основні характеристики грунтів є необхідною інформацією для визначення виду майбутнього фундаменту і конструктивних особливостей самої споруди. Якість грунту іноді впливає як на розміри споруди, так і на вибір матеріалів. Результати інженерно-геологічних вишукувань дозволяють проектувальникам розрахувати з урахуванням всіх факторів конструкцію фундаменту, що важливо як для будівництва, так і для подальшої експлуатації будинку. ТОВ «Будинок Дерева Лад»: надійність і професіоналізм Співробітники компанії ТОВ «Будинок Дерева Лад» пропонують послуги складання проектів дерев’яних будинків з урахуванням всіх побажань та потреб клієнта. Замовник може вибрати для будівництва:

• готовий або типовий проект,

• замовити індивідуальне проектування,

• внести деякі зміни у вже створений проект.

П’ятнадцять років успішної роботи на будівельному ринку дозволяють нашим фахівцям гарантувати максимально професійний підхід до кожного рішення.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.