Підвісні стелі

Підвісні стелі застосовують в офісних будівлях, торгових і розважальних центрах, медичних і освітніх установах, в промислових будівлях. Вони чудово монтуються і мають тривалий термін служби. Завдяки таким стельовим покриттям можна приховати дефекти різного виду, збільшити звукоізоляцію.

В даний час стелі armstrong використовуються у всьому світі і отримали заслужене визнання у покупців. Компанія Армстронг виробляє металеві, дерев’яні вироби, а також конструкції з мінерального волокна. В комплект входять металеві напрямні, каркас, касети. Конструкція дуже легка, швидко і зручно монтується. Плити встановлюються в приміщенні будь-якої конфігурації. Висоту між стелею і покриттям можна дуже легко міняти. Під таким покриттям легко проводиться електропроводка, встановлюються кліматичні системи, а також системи сигналізації. Для комунікацій створюється дуже легкий доступ.

Серед величезного вибору підвісна стеля armstrong має ряд переваг. Він відповідає європейському стандарту якості. Великий вибір декоративних плит забезпечує функціональні і естетичні варіанти збірки. Такі вироби виготовляються з екологічно чистих матеріалів. Стельові покриття armstrong прості в монтажі і володіють прекрасними звукоізоляційними властивостями.

Висока вологостійкість подібних покриттів забезпечує їм міцність і довговічність. Навіть при дуже великій вологості та можливості протікання такі стелі зберігають свій зовнішній вигляд і чудові характеристики. Завдяки підвищеної вологостійкості такі покриття ідеально підходять для басейнів і зимових садів, саун і лазень. Вони також володіють високою вогнетривкістю, що призводить до зниження ризиків під час займання, наприклад при випадковому замиканні електропроводки.

Підвісні стелі Армстронг чудово вписуються в інтер’єр приміщення і покращують комфортність приміщення. Популярними моделями стельових покриттів armstrong вважаються Оазис і Байкал. Вони чудово поєднують в собі співвідношення якості і ціни. Більш дорогі моделі володіють кращими звукоізоляційними і світловідбиваючими властивостями, їх рекомендують використовувати для залів, в яких проводяться наради і конференції, в кінотеатрах. Також фірма випускає стелі з антибактеріальним покриттям, яке не допускає розвиток різних мікроорганізмів.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.