Відродження паперових шпалер в інтер’єрі

Все повертається на круги своя. І ось паперові шпалери знову повертаються в моду, адже їх головним козирем завжди була екологічність і доступна ціна. На даний момент умажные шпалери є найпопулярнішими серед еко-шпалер. Дані шпалери можуть бути зроблені з двох і більше шарів паперу, у зв’язку з цим такі шпалери отримали назву дуплексні.

Шпалери з паперу можуть іноді містять тиснення, часто воно здійснюється на кожному шарі, що надалі може погано позначитися на якості, інший варіант – це тесненный верхній шар. При тисненні обох шарів, при обклеюванні весь рельєф може зникнути зовсім, оскільки тиснення разгладиться при під дією вологи і валика, а в другому випадку тиснення буде колишнім, оскільки підкладка шпалер не дасть витягнутися йому.

Зовнішній шар хороших паперових шпалер може піддаватися унікальним грязе і водовідштовхувальним складом, ще вони можуть бути покриті речовиною, яка забезпечить захист від вигорання на сонці.

При наклеюванні паперові шпалери ведуть себе зовсім по різному, щоб не наробити шлюбу при здійсненні ремонту в квартирі, потрібно консультуватися у професіоналів як поклеїти шпалери.

Шпалери з паперу низької якості при поклейці рвуться прямо в руках. Тому при виборі потрібно дивитися на кількість шарів і товщину паперу.

Важливу роль грає якість малюнка на шпалерах, тому що нерідко фірми використовують при виготовленні шпалер неякісні і нерідко шкідливі для організму фарби, тим самим перекриваючи всю екологічність продукту. Куди більш безпечним проявом поганий фарби, можуть бути «кольорові» руки при поклейці цими шпалерами.

При замовленні шпалер, потрібно уважно дивитися на склад речовин, зазначених на самому виробі. Одним з маленьких рад при придбанні шпалер, перевірити не випромінює чи рулон різких хімічних запахів, і якщо запах змушує задуматися, значить таку продукцію необхідно відкладати подалі.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.