Якісна електропроводка – запорука безпеки дерев’яного будинку

Вважається, що протягання електропроводки в дерев’яному будинку є легкою справою. Потрібно враховувати безліч показників, від яких і залежатиме безпека як вдома, так і мешканців. Але часом, деякі жителі намагаються провести електричну проводку самостійно, що часто призводить до плачевних результатів – трапляється коротке замикання, від якого повністю згоряє будинок. Добре, якщо пожежу не перекинеться на сусідні сараї або будинку сусідів. А якщо перекинеться?

Краще використовувати грамотну протяжку електропроводки з використанням кваліфікованих фахівців скористайтеся послугами електрика, які і зможуть забезпечити потрібний результат – пожежі ніколи не трапиться, крім того у них дізнаєтеся розцінки на електромонтажні роботи.

У першу чергу потрібно звернути увагу на тип проводу, який буде використовуватися в будинку. Для отримання належної безпеки, краще відразу зупиняти вибір на користь мідного дроту з перетином не менше ніж у 2 мм2. Це дасть можливість не перегріватися проводці, навіть якщо в будинку буде встановлено безліч потужних споживачів електричної енергії – від кондиціонерів до електричних котлів…

Вам на замітку хотів би залишити одне цікаве посилання а саме неодимовый магнит для остановки счетчика на сайті ви можете отримати більш детальну інформацію і дізнатися ціни на такого роду винаходів.

Але провід потрібно протягувати грамотно, тобто методом скрутки. Таку роботу повинні виконувати тільки високопрофесійні електрики, які точно знають, скільки саме скруток потрібно на одному метрі проводки. Непрофесіоналам таку роботу давати ризиковано…

Друге – це вибір розетки, яка повинна виявитися найвищої якості. Тобто, електрична розетка обов’язково повинна мати фарфоровий ізолятор, який, безсумнівно, виявиться корисним, якщо розетка почне небезпечно перегріватися в результаті неповного контакту розетки з вилкою електричного приладу. До того ж, якщо розетка матиме мідні клеми (зараз практично всі розетки випускаються з мідними клемами), то знову ж таки – перегріву розетки спостерігатися взагалі не буде. Але від таких проблем можна позбутися раз і назавжди, якщо зупинити вибір на користь сучасних євророзеток, які паралельно забезпечують і заземлення всієї розетки. Це виявиться корисним, якщо раптом у будинку трапиться коротке замикання. Краще довірити електромонтажні роботи професійним електрикам.

Але розетки потрібно ще й правильно встановити, тому в дерев’яних будинках неможливо встановити розетку закритого типу. Встановлюються виключно т.зв. «відкриті» розетки, які закриваються з боків спеціальними пластиковими шайбами, завдяки яким і буде блокуватися доступ дітей або тварин до внутрішніх компонентів розеток.

І зрозуміло, доведеться звернути увагу і на пробки-автомати, які повинні спрацьовувати при порозі 6-10 А. Навіть якщо в дерев’яному будинку раптом і станеться коротке замикання (продірявився дах і вода досягла розеток), то пробка-автомат зможе своєчасно відключити всі напруга в будинку. І перегорання проводки більш спостерігатися не буде.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.