«Сибірський Будинок 2014»: Малоповерхове житлове будівництво та ландшафтний дизайн

«Сибірський Будинок 2013»: Малоповерхове житлове будівництво та ландшафтний дизайн

З 24 по 27 квітня в Новосибірську в міжнародному виставковому комплексі «Новосибірськ Експоцентр» (вул. Станційна,  104) відбудеться 12-я виставка малоповерхового житлового будівництва «Сибірський будинок – 2014».

Участь у виставці «Сибірський будинок» це можливість представити власникам і керівникам  будівельних компаній, торговельних підприємств, фахівців будівельної галузі, а так само приватним клієнтам, свої послуги, товари, технології і розробки для малоповерхового будівництва, знайти нових постачальників і замовників і укласти контракти безпосередньо на виставці. 

Тематичні розділи:

•    Котедж. Малоповерхове будівництво
•    Дерев’яне домобудівництво
•    Ландшафтна архітектура
•    Печі та каміни
•    Басейни і сауни
•    Інтелектуальний котедж
•    Салон заміської нерухомості

Ділова програма виставки буде насичена семінарами, майстер-класами та презентаціями конференціями. Серед обговорюваних тем: новинки італійських лакофарбових матеріали, питання ландшафту в міському середовищі, можливості концептуального розвитку котеджних комплексів.

Серед учасників такі компанії, як: «ЛІГА» (представник Renner Italia S. p.A), Knauf, Рушер (ТМ «Банний рай»), «Вхідні системи» та інші. Детальніше про виставку та учасників на сайті www.sibhouseexpo.ru

З питань участі або спонсорства Ви можете звернутися до директора проекту Світлани Новікової за телефоном: +7 (383) 363-00-63 дод. 349 або електронною поштою novikova@sibfair.ru

У 2014 році виставка пройде за підтримки адміністрації міста Новосибірська і Новосибірської області, Спілки Будівельників Сибіру, Асоціації малоповерхового і індивідуального житлового будівництва, генерального партнера виставки Групи  компаній «Сибхольц».

У виставці «Сибірський будинок – 2014» візьмуть участь більше 200 компаній з Новосибірська, Москви, Владивостока, Тольятті, Калуги, Тюмені, Кемерова, Санкт-Петербурга, Барнаул, Бійськ, Анжеро-Судженска, Красноярська, Комсомольська-на-Амурі та ін. міст. Генеральним партнером виставки «Сибірський будинок – 2014» виступає Група компаній «СибХольц». Повний список учасників із зазначенням профілю представлений на сайті виставки.

Компанії представлять свої продукти і послуги у восьми розділах: «Малоповерхове житлове будівництво. Інтер’єр», «Дерев’яне домобудівництво», «Інтелектуальний котедж», «Печі та каміни», «Сауни, басейни, бані», «Ландшафт», «Зелена експозиція» і «Салон заміської нерухомості». 

Найбільша експозиція, як завжди, у розділу «Малоповерхове житлове будівництво», спонсором якої виступає «Льно-джутова компанія», представляє на виставці натуральні утеплювачі. У розділі «Малоповерхове житлове будівництво» будуть продемонстровані будівельні та оздоблювальні матеріали, рішення для фасадів, ізоляційні матеріали і навіть купольні конструкції для заміських будинків. 

«Величезною перевагою виставки «Сибірський будинок» є те, що учасники презентують свої новинки на конкретних прикладах, практично у форматі DIY, — говорить директор виставки Світлана Новікова. — Майстер-класи проводяться у конференц-залах і прямо на стендах. Будь-який відвідувач — професійний будівельник або приватний клієнт, який вирішив взятися за будівництво власного будинку, — може побачити приклади застосування того чи іншого будівельного матеріалу, дізнатися, чим гарний конкретний утеплювач або як правильно організувати гідроізоляцію при обладнанні басейну або сауни. І звичайно, можна на місці придбати відповідні матеріали». 

Група компаній «СибХольц» представить предмети інтер’єру власного виробництва з деревини цінних порід (двері, сходи, кабінети, меблі для приватних квартир, кабінетів керівників або громадських інтер’єрів). 

Стенд ЛХК «Алтайлес» буде присвячений передових технологій малоповерхового дерев’яного домобудівництва. Компанія також представить дерев’яні євровікна, двері і новинку до дачного сезону — дерев’яні паркани, виготовлені на сучасному австрійському обладнанні.

На стенді заводу «Вулкан» можна буде познайомитися з інноваційною системою проектування димоходів. База 3D-елементів модульних димоходів розроблена спеціально для конструкторів і проектувальників, які зможуть істотно збільшити швидкість і підвищити якість своєї роботи.

Компанія Osmo розповість про сучасні засоби захисту деревини на семінар і майстер-класі, який пройде 25 квітня. Компанія «КераНИКА» проведе 26 квітня семінар «Теплий будинок без утеплювача — міф чи реальність?», на якому будуть розглянуті різні аспекти застосування нового стінового матеріалу — теплою кераміки.

«Сибірський центр пічної» організовує 26 квітня майстер-клас «Ази і секрети пічного ремесла».  Вперше в рамках виставки «Сибірський будинок» 26 квітня відбудеться серія семінарів і майстер-класів з ландшафтного дизайну відразу для професіоналів і любителів.

Повна програма заходів виставки представлена на сайті

«Багато компаній будуть продавати зразки за спеціальними виставковими цінами, тому відвідування «Сибірський будинок» дозволить не тільки отримати багато корисної практичної інформації про сучасному житловому будівництві, але і істотно заощадити на потрібних матеріалах», — говорить директор виставки Світлана Новікова. 

Отримати безкоштовний електронний квиток для відвідування виставки «Сибірський будинок» можна на сайті проекту. 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.