Дизайн ванної: приділіть увагу деталям!

Яким повинен бути дизайн ванної?

Яким повинен бути дизайн ванної кімнати, щоб він вражав своїм інтер’єром, радував своєю функціональністю, дивував комфортабельністю? Відповідь проста – приміщення, щоб сподобатися вам, повинне бути стильним, ергономічним і, безсумнівно, затишним.

Житлове і промислове будівництво розвивається останнім часом особливо стрімко. Залишилися далеко позаду часи, коли виробничі приміщення, виготовлені за допомогою металевих балок, монолітних конструкцій та інших матеріалів, виглядали непривабливо. Кануло в Лету часи, коли ремонт у ванних кімнатах був стандартним в кожній квартирі.

Інтер’єр ванних: вчора, сьогодні, завтра

Ще кілька років тому ванні кімнати позиціонувалися як санітарно-гігієнічні приміщення і об’єкти житлового та промислового будівництва; їх стіни традиційно пофарбовані водоемульсійними фарбами (часто – синіми і зеленими, рідше – приємними персиковими, рожевими або жовтими), стеля белился або покривався тією ж водоемульсійною фарбою (на цей раз – білого кольору), на підлогу укладалася керамічна плитка. Поли, до речі, могли залишатися і без обробки і представляли собою звичайні бетонні підстави – прикрашав їх тільки килимок, куплений в магазині побутових товарів неподалік від будинку. І рідко в квартирі ми з вами могли б відшукати дійсно оригінальне і цікаве виконання дизайну ванної кімнати.

Сьогодні все інакше. Великий вибір матеріалів для обробки, будівництва і ремонту (не тільки балка металева, цегла або фарби яскравих кольорів) дозволяє зробити інтер’єр у ванній кімнаті цікавим і стильним при мінімумі витрат. Сприяють вирішенню цього завдання – створення по-справжньому привабливого дизайну у ванній – і виробники меблів, які на ринок поставляють незвичайні комплекти, оригінальні шафки, незвичайні полички і масу інших предметів інтер’єру, що дозволяють в кращу сторону змінити зовнішній вигляд приміщення.

Оформлення ванної: увага до деталей

Щоб результат перевершив ваші очікування, максимум уваги приділіть планування інтер’єру. Різноманіття варіантів обробок і стилів, у яких можуть бути оформлені ці кімнати в будинку, дозволить вам підібрати варіант, який буде виглядати максимально доречно і природно. Дизайн-проект, який сьогодні здається вам дрібницею, насправді є щось дуже важливе, оскільки він дозволить спланувати інтер’єр ванної до найдрібніших деталей.

Кілька слів варто сказати і про меблі для ванною, а також про сантехніці, яка не просто відповідає за подачу води – холодної або гарячої, але і є тією важливою деталлю, яка може прямим чином впливати на навколишню обстановку.

Інформація надана компанією "Веста Парк" – www.vestapark.ru

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.