Меблі Росії в кредит

Вигідна пропозиція від салонів «Галерея меблів»: Покупка м’яких та корпусних меблів російських виробників в кредит подневисокій відсоток

Нові меблі – це доступно!

Про купівлю нового меблевого комплекту, будь-тогостіная, дитяча, меблі для кухні або спальні, мріють багато. Але часом етожеланіе так і не втілюється в реальність. Причина проста – висока вартість, недоступна для сімейного бюджету.

Але сьогодні стати власником меблів своєї мечтистало набагато простіше, ніж раніше. Приходячи за покупкою в магазини «Галереямебелі», Кожен клієнт отримує можливість скористатися зручними кредітниміпрограммамі від ряду банків.

Купівля м’яких та корпусних меблів в кредітпозволіт придбати вподобаний комплект, навіть якщо не накопичена вся сума нажелаемую річ. А для тих, хто переїздить або з якихось інших причин срочнодолжен обставити квартиру, кредит на меблі стане справжньою«паличкою-виручалочкою».

Умови кредитування

Кредитні програми для покупців «Галереімебелі» пропонують відразу кілька банківських організацій. Це ізвестниекомпаніі «Кредит Європа банк», «Хоум Кредит банк», «Русский Стандарт»,«Московський кредитний банк». Щоб залишити заявку на отримання кредиту, дочекатися відповіді від банку і оформити покупку на касі, знадобиться в целомвсего 20-30 хвилин. З собою потрібно мати паспорт громадянина РФ і будь другойдополнітельний документ – військовий квиток, свідоцтво пенсійного страхування, ІПН, водійське посвідчення.

Купити меблі Росії в кредит можна понесколькім програмам. Різноманітність їх умов дозволяє вибрати самий удобнийдля кожного клієнта варіант. Термін кредитування може становити від 3 до 60месяцев, залежно від вартості меблів. Необхідний початковий внесок неперевищує 60%, а в більшості випадків складає 20 – 30%. Є й такіекредітние програми, де внесок не требуется.Процентная ставка становить від 12до 20%.

Меблі Росії в каталогах івиставочних залах «Галереї меблів»

Придбати зручну, якісну і красівуюмебель російського виробництва сьогодні більш ніж реально. Часи, когдаотечественний «мебельпром» випускав нехай і міцну, але аж надто однотипну іугловатую продукцію, безповоротно минули. Багато моделей російських фабрик внаш час можуть скласти гідну конкуренцію західним диванів і крісел, кухня і вітальня. Сучасні меблі від російських фабрик («Коста Белла», «8марта», Andersen, «Діванія» і сотні інших) функціональна і зручно в повсякденному користуванні. Приємним різноманітністю отлічаютсядізайнерскіе рішення.

Особливо активно розвивається виробництво мягкоймебелі. Причина цьому – поєднання надійності і краси в оформленіі.Долговечность і міцність диванів фабрики «8 березня» була відзначена дажеізвестним італійським дизайнером Альбертом Ніері.

Вибрати потрібну модель м’яких та корпусних мебеліРоссіі можна в будь-якому з салонів «Галереї меблів». Адреси та інша подробнаяінформація знаходяться за адресою: http://www.mebel-trend.ru/salons.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.