Правильний вибір спецтехніки: каток

vibracionniy_katok_dlya_grunta_du_85_foto_large

Сучасну сферу будівництва уявити без ковзанки вже неможливо – цей елемент спецтехніки настільки міцно увійшов в ужиток, що протягом довгих років його конструкція не змінюється. Втім, деякі принципи роботи все ж зазнали змін, і різновидів ковзанок стало більше, а отже, і вибір спецтехніки ускладнився. Звичайно, краще дізнаватися технічні подробиці у продавців, які добре знайомі зі своїм товаром, але не зайвим буде і самостійно ознайомитися з пропозицією.

Шукаєте де купити каток? Ми можемо вам в цьому допомогти! Просто заходьте на сторінку: Каток для грунта де знайдете найкращий каталог катків і ціни на них!

Є кілька основних категорій ковзанок. Можна було б розглянути самохідні чи причіпні, але останнім часом самохідні стали представляти найбільшу частину ринкової пропозиції. Тому більшої уваги заслуговують вібраційні катки і статичні – начебто Atlas AW 1140. Основна їхня відмінність полягає в тому, що статичні катки ущільнюють грунт або дорожнє покриття за допомогою власної ваги, використовуючи силу тяжіння. У конструкції цих ковзанок передбачені важкі вальці, перекочуючи які, техніка і ущільнює покриття. Такі ковзанки, як правило, важче – модель Atlas AW 1140, наприклад, важить 13800 кг / 14200 кг, діючи статичної лінійної навантаженням до 38 кілограм на сантиметр. Ці машини використовуються для вирівнювання фундаменту, ущільнення базового шару з грунту, також як і для укладання асфальтового покриття. Мінусом даного виду ковзанок найчастіше є їх «неповороткість», хоча вони оснащуються більш потужними двигунами і можуть прискорюватися до 12,5 км / год.

Інший вид ковзанок – вібраційний. Вони мають специфічні пневматичні вальці, які за допомогою вібрації можуть забезпечити навіть більш якісне ущільнення дорожнього покриття і краще вирівняти шар грунту. На відміну від статичних, вони менше важать, наприклад, маса моделі Atlas AW 240 складає всього 2450 кг. Їх двигуни менш потужні, але завдяки малій вазі вони можуть розвивати гідну швидкість – каток Atlas прискорюється до 9 км / год. Вони також відрізняються більшою маневреністю, економлять більше паливних ресурсів і коштують дешевше.

Кінцевий вибір ковзанки залежить від багатьох факторів. Не варто думати, що найдорожчий каток або найважчий каток – найкращий. Навпаки, потрібно орієнтуватися на завдання, які спецтехніка повинна виконувати, і на матеріал покриття, з яким їй належить працювати. Можливо, після розповіді продавця-консультанта про цілі, для яких планується купівля катка, він вам порадить Atlas AW 260. Різниця між ними, здавалося б, не така велика, але все залежить від завдань, які покупець ставить перед технікою. Тому, перед покупкою, вивчіть пропозицію і визначте конкретні цілі – так зробити вибір буде легше.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.