Як укласти рулонний газон?

ykladka-gazona-krasnodar-3

Погляньте на свій газон: як він перезимував? Виглядає вона здоровою? А може бути, у Вас поки немає газону? Тоді чому б не виділити ділянку і не перетворити його в красивий зелений газон? За допомогою рулонного газону це можна зробити швидко і легко.

Спочатку необхідно підготувати ділянку, обраний для укладання рулонного газону. Експерти рекомендують злегка скопати грунт, прибрати всі камені, викопати коріння рослин і видалити наявні непотрібні рослини з цієї ділянки. Якщо грунт сильно суглинна, то можна додати розкидати невелику кількість піску, щоб трохи збагатити грунт. Якщо ж грунт, навпаки, піщана, то потрібно додати перегною з з кори або природної землі, щоб зміцнити її. Потім потрібно утрамбувати поверхню, наприклад, за допомогою бочки або подібного предмета. Потім залишити цю ділянку в спокої приблизно на два тижні. Не забудьте зволожувати грунт, щоб вона продовжувала осідати.

Після цього настає черга укладання рулонного газону. До початку процесу ми рекомендуємо удобрити утрамбовану грунт. Потім полийте всю ділянку і злегка розпушите самий верхній шар землі з допомогою грабель, щоб добрива проникли в грунт.

До речі якщо ви шукаєте де придбати якісний газон в Києві тоді ви це зможете зробити на сайте на самих вигідних умовах і швидких термінах виконання роботи!

Ось тепер можна укладати газон. Переконайтеся, що перший лист розташований паралельно по відношенню до прямого кута. Наступні смуги викладайте аналогічно покрівельної черепиці, з деяким зміщенням по відношенню до попередньої смузі. Пам’ятайте, що потрібно викладати смуги завжди прямо, уникаючи великих зазорів між смугами. Якщо на смугах є переросли коріння, їх можна обрізати гострим ножем.
Увага! Рулонний газон потрібно викладати відразу в день доставки, інакше коріння рулонного газону можуть пересохнути. Якщо затримки все ж не уникнути, то помістіть рулони в прохолодне і затінене місце.

Тепер Ваш газон готовий зустрічати весну! Щоб газон зазеленів, коріння необхідно врости в землю. Щоб допомогти коріння, краще «утрамбувати» свіжоукладений газон. На додаток, важливо полити Ваш новий газон після того, як ви його злегка утрамбуєте. Після цього коріння зможуть вбирати корисні речовини з грунту. Рекомендована норма поливу – від 10 до 20 літрів води на квадратний метр газону. Приблизно через два тижні молодий газон повинен повністю прижитися. Починаючи з цього часу, досить поливати його тільки в сухі і жаркі дні.

Першу стрижку газону потрібно провести, коли трава досягне у висоту приблизно шість сантиметрів. Під час стрижки не можна зрізати більше однієї третини від зростання трави, щоб вона не ослабла.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.