Поради з вибору квартири в новобуді

kvartiry-v-novostrojkah

Придбання будь-якого об’єкта нерухомості справа не з дешевих. Щоб велика сума була витрачена не даремно, а до всього іншого, не треба було додаткових витрат, слід відповідально підійти до такого завдання. При прийнятті рішення купити квартиру від забудовника, необхідно переконатися в його надійності. Для того, щоб відповісти на всі питання, які підтверджують той факт, що забудовнику можна довіряти, має сенс скористатися наступними порадами:

В першу чергу потрібно ретельно вивчити всю інформацію про забудовника. Для її отримання можна скористатися різними способами, наприклад, особисто побувати на будмайданчику, поспілкуватися з робітниками, відвідати офіційний сайт. До речі можемо вам порадити хорошо забудовника за посиланням: http://intergal-bud.com.ua/ua/projects/ ви знайдете більш детальнішу інформацію про нього. Якщо забудовник пропонує надто дешеві квартири, то тут точно є підступ. Хороша квартира не може коштувати копійки, оскільки в такому випадку, це означає, що за щось потім доведеться непогано доплатити. Найкраще поспілкуватися з людьми або ж почитати на форумах, що пишуть про цю компанію і чому такі ціни на квартири. Компанія не має право відмовляти в наданні всіх установчих документів, тому можна сміливо вимагати їх побачити. Якщо щось забудовник приховує, значить не все так добре, як здається.бов’язково потрібно вивчити статут, ІПН, свідоцтво про внесення до держреєстру юридичних осіб, документи представника фірми, який веде переговори і має право укладати договори, підтвердження права на забудову (особливо важливі зазначені терміни), а також дозвіл на будівництво і договір з державною владою.

Оформляти договір бажано разом з грамотним юристом, який може відразу визначити чи є чого побоюватися в даній ситуації. Переважно звертатися саме до свого юриста, а не до особі, яка належить до компанії-забудовнику.
Слід визначити наявність права на використаний земельну ділянку. Повинно бути вказано законне отримання права на землю, а також її використання під будівництво житлового будинку.

У разі того, що обрана компанія відповідає всім вимогам і володіє всіма необхідними документами, можна сміливо укладати з нею договір і робити перший внесок.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.