Кабелі ПВС і КСПВ

pvs5-500x500

Кабель застосовується в процесі монтажних робіт різних електричних систем. Залежно від основної мети призначення даних систем підбирається тип кабелю. У даній статті мова піде про кабелях ПВС і КСПВ. Прочитав цей матеріал, відразу стане ясно, як правильно розшифровуються назви проводів, що позначають літери на маркуванні, пізнаєте їх технічні характеристики і докладний опис.

ПВС: характеристика і особливості

Повна назва кабелю звучить так: підключати провід ПВХ оболонці.

ПВС кабель є дуже міцним матеріалом і використовується в побуті, при виробництві чого-небудь і при постачанні електричної енергії сіл, сіл, великих міст.
Раніше замість ПВС застосовувалися броньовані кабелю. Вони, як правило, мали подвійний ізоляційний шар і м’яку металеву жилу. З їх допомогою з настанням 20 століття людство вже навчилося управляти електроенергією на величезних відстанях, повністю забезпечувати електрикою всі промислові підприємства.

Зараз ПВС має надійну полімерну ізоляцію для проводки, загорнуті бавовняної, або паперової оболонкою 2 і навіть більше мідні тверді електричні жили. Дана оболонка покрита спеціальними протипожежним засобом, а проводять не піддається корозії завдяки оснащенню його дьогтем. Подібну обробку виробляють для таких моделей, як: ВВГ, ПУГНП, ШВВП, АППВС і інші.

У разі тривалого використання сполучно кабелю йому необхідна спеціальна гумова ізоляція, оскільки через вплив атмосферного кисню він легко ламається. Рекомендується регулярно контролювати його стан і Змащувати дьогтем, будь-якими захисними речовинами. Ці заходи дозволять значно продовжити термін його служби. Фахівці радять купувати провід не просто в ізоляції на основі ПВХ, а з гумовою оболонкою. Придбати якісні дроти ПВС можна тут samtorg.com.ua/g3310947-provod-pvs.

У продажу є дроти всього з однієї гумовим захистом. Такі дроти зазвичай НЕ вживають ні на підприємствах, ні для побутових потреб.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.