Як вибрати шпаклівку?

shpaklivka

Досить часто для внутрішньої обробки використовують гіпсокартон. Стіни будуть виглядати рівними і ідеально гладкими, якщо правильно підібрати шпаклівку. Шпаклівка необхідна для того, щоб підготувати стіни для остаточної обробки: фарбування, або обклеювання шпалерами.

До речі, практично немає ніякого значення різниця в назві: шпаклівка, або шпаклівка. Йдеться про одну й ту ж будівельної суміші для вирівнювання, закладення поверхні, дефектів монтажу різних конструктивних елементів.

Пропонуємо розібрати в тому, як правильно вибрати шпаклівку для гіпсокартону зокрема.

З якою метою використовується шпаклівка

Попередньо поверхню стін, або гіпсокартону шпаклюється для того, щоб закласти шви й нерівності. І для цього вам знадобиться стартова шпаклівка. Для подальшої облицювання, наприклад плиткою, загальне шпатлювання не буде потрібно.

Купить шпаклевку в Днепре по самій доступній ціні ви можете за посиланням, до речі доставлять вам її в найкротші терміни!

Основні види шпаклівки

Після завершення монтажу гіпсокартонної конструкції необхідно заповнити всі її шви, дефекти і місця установки кріплення вирівнює складом. При підготовці під облицювання досить прошпаклевать тільки проблемні місця. Під фарбування або шпалери конструкція додатково покривається шаром шпаклівки цілком по всій поверхні.

Шпаклівка для грубого вирівнювання поверхні називається стартовою.

Для подальшого вирівнювання під фарбування, або обклеювання шпалерами вам буде потрібно фінішна шпаклівка. Вона дозволить отримати рівну поверхню, стійку до зовнішніх впливів.

Як вибрати шпаклівку

Гіпсова шпаклівка відповідає найвищим вимогам з цього приводу з одним суттєвим застереженням: її не можна використовувати у вологих приміщеннях, так як при насиченні вологою вона втрачає свої властивості і руйнується.

Найбільш універсальною сумішшю. Використовуваної як для грубої закладення швів, так і для кінцевого вирівнювання, є полімерна шпаклівка. Вона володіє однорідною структурою, яка при висиханні не всідається і не розтріскується на відміну від цементної шпаклівки.

Полімерна шпаклівка буває акрилової і латексної.

Для тих, хто хоче заощадити, полімерна шпаклівка не найкращий варіант, тому що коштує вона дорого.

Ще слід зазначити, що суміші вітчизняного виробника мають сірий відтінок, тоді як суміші імпортні мають бездоганним білим кольором. Тому, якщо ви хочете стіни фарбувати, або обклеювати тонкими шпалерами, вам доведеться врахувати цю особливість.

Слід зазначити також олійно-клейову шпаклівку на основі оліфи. Підходить вона не для всіх покриттів а тільки для тих, які в своєму складі будуть також мати оліфу. Одна біда – виділяє запахи і не зносостійка.

Для домашнього майстра промисловість також пропонує вже готові шпаклювальні суміші, які не треба розводити. Купуючи таку суміш, ви виграєте в швидкості і в якості отриманого складу.

Якщо ви вирішите купити сухий склад, то вам доведеться витратити час на його розведення, і зовсім не факт, що він вийде без грудочок і потрібної консистенції.

Таким чином, ми розібрали, що шпаклювальні суміші діляться на стартові і фінішні. Крім того є універсальні суміші, які можна використовувати на всіх етапах робіт. Залежно від складу суміші шпаклівку можна або не можна використовувати у вологих приміщеннях. За ступенем готовності шпаклівка може бути сухою і розведеною.
На закінчення відзначимо, що добре зарекомендували себе суміші імпортної шпаклівки, це – Scanmix TT (Фінляндія), Knauf HP (Німеччина), Ceresit CT 29 (Німеччина). Якщо не знаєте що вибрати, то вибирайте акрилову шпаклівку – і ви не помилитеся!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.