Коли затребувані геологічні вишукування ділянки?

завантаження

Найважливішу інформацію про грунтах і гідрологічної ситуації на місці майбутньої забудови отримують геологи, виконуючи інженерно-геологічні вишукування. Отримані відомості використовує проектант і забудовник для планування бюджету будівництва і розробки проекту. До речі про инженерно-геологические изыскания для строительства ви можете знайти багато корисної інформації.

Коли затребувані геологічні вишукування ділянки?

До наших фахівців звертаються замовники, щоб замовити інженерно-геологічні вишукування для будівництва об’єктів на різних етапах освоєння території, а саме:

  • для розробки концепції розвитку регіону;
  • при плануванні міських територій;
  • з метою складання містобудівної документації;
  • для обгрунтування інвестицій в будівництво споруди;
  • для розробки проектно-кошторисної документації при будівництві будівель і споруд, включаючи лінійні, небезпечні і відповідальні.

Геологічні вишукування ділянки повинні забезпечити забудовника достовірних даних про геологію ділянки, яких буде достатньо для об’єктивної оцінки умов території і вибору місця для спорудження об’єкта (або вибору траси лінійного споруди).

Своєчасно отримана інформація про геологічні особливості земельного наділу може стати підставою для зміни початкових планів щодо місця розміщення будови, скорегувати початкові задуми щодо фінансових вкладень, а у виняткових випадках – навіть відмовитися від своїх планів.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.