Модне інтер’єрне рішення – еко-дизайн

Все частіше замовники, які звертаються до дизайнерів, просять про створення незвичайної атмосфери, де було б приємно і легко перебувати, де відчувалося б подих природи, де можна було б відпочивати і душею, і тілом. Варіантом інтер’єру, ідеально відповідним під подібні побажання, в даному випадку є еко-дизайн. Які ж основні його складові? Чи є тут чіткі правила і межі?

Багато готелів в Джубге і готелі, розташовані в курортних регіонах, прагнуть створити для своїх постояльців по-справжньому комфортні умови. І щоб навіть погляд людини відпочивав, споглядаючи навколишню обстановку, дизайнери прагнуть відтворити природні обриси у формах використаних для інтер’єру предметах. Перевага віддається таким виробам, що були виготовлені з натуральних матеріалів і мають приємну на дотик фактуру. Це деревина, кераміка, скло, натуральні тканини оббивки меблів, фіранок, жалюзі. Такі ж критерії пред’являються і до обробних матеріалів. В якості підлогових покриттів зазвичай вибирається статева дошка, паркет, натуральний камінь, лінолеум на основі природних компонентів. Для стін предпочитаются бамбукові шпалери, ротангове полотно, джутові шпалери, а також шпалери на основі волокон кокоса, панелі з використанням очерету, дерев’яних планок, вагонка.

Якщо говорити про те, якою має бути основна колірна гамма в інтер’єрі з позначкою «еко», то нескладно здогадатися, що вона буде ідентична тим відтінкам, які найчастіше зустрічаються в природі. Це і колір ясного неба (світло-блакитний), і колір кори дерев, засохлої трави (коричневий, бежевий), і колір соковитої листя (зелений з усіма можливими відтінками), і колір води (прозоро-сірий), і нотки сніжинок (білий ). Дуже важливо не перевантажити простір ні великою кількістю фарб, ні наявністю великої кількості предметів, і не зробити його безликим, однотонним. У природі все гармонійно, і це має стати головним критерієм у створенні такого простору. Сьогодні багато готелів Дзержинська прагнуть створити в своїх закладах подібну атмосферу, тим самим залучаючи постояльців. Однак роботу над створенням еко-дизайну все ж краще довірити професіоналам, які знають про всі нюанси, що стосуються підбору матеріалів, предметів меблів, побудови загальної гармонії. Відтворити природне середовище в деяких приміщеннях буває вкрай складно через обмеженість простору. У деяких випадках «заважає» планування, а може виявитися і так, що матеріали не підходять один до одного, незважаючи на своє природне походження. Щоб уникнути подібних складнощів, довірте цю роботу дизайнерам.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.