Cтеклопластік – матеріал майбутнього!

Сучасне будівництво неможливо уявити без використання будматеріалів останнього покоління, поява яких обумовлена ​​високими технологіями. Ці матеріали мають необхідні задані властивості й експлуатаційні характеристики, які неможливо отримати, застосовуючи традиційні матеріали. Особлива кристалічна решітка з впорядкованою будовою молекул повідомляє речовині особливі властивості. Часом ідентичні за складом речовини разюче відрізняються один від одного за технічними показниками. Таким чином, при виборі композитної арматури варто віддати перевагу матеріалам з найбільш високими показниками.

Стеклопластіковая арматура для фундаменту також відноситься до композитним матеріалам. За рахунок застосування полімерного композиту високої якості матеріал має такі властивості:

- Найвища надійність. Як відомо, склопластик може витримувати навантаження, що багаторазово перевищують граничні величини для стрижнів, виготовлених зі сталі, при порівнянному діаметрі. Тому при розрахунку необхідної кількості арматури для заливки фундаменту слід враховувати, що витрата буде менше за рахунок використання менш частою сітки. Застосування обв’язки в якості додаткового посилення фундаменту повністю виключено у зв’язку з тим, що цілком достатньо міцності сталевої арматури.

- Максимально довгий термін служби. Бетон є агресивним середовищем для арматури з металу, він викликає швидке поява іржі. З плином часу корозійні процеси у фундаменті посилюються, викликаючи обвалення будівлі. Склопластик абсолютно інертний матеріал, агресивна бетонна середу ніяк не впливає на стан даного матеріалу і не викликає жодних змін. Фундамент, побудований із застосуванням даного полімеру, розрахований на термін служби до 200 років.

- Легкість. У порівнянні зі сталевою арматурою композитна арматура для фундаменту виграє за багатьма показниками, але особливо вражає її легкість. У перерахунку на загальну вагу необхідну кількість арматури із сталі збільшує його на кілька тисяч кілограм. Композитний матеріал вчетверо легше сталевої арматури. Зниження ваги спричинить зниження загальнобудівельних витрат.

- Незначна теплопровідність. Довговічність, несуча здатність і міцність – ось про що замислюються в першу чергу, виробляючи розрахунок арматури. Така важлива якість, як теплопровідність, практично ніколи не береться до уваги. А між тим це один з найважливіших експлуатаційних показників. Той факт, що застосування композитного матеріалу знижує тепловтрати в процесі експлуатації до 100 разів, говорить сам за себе!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.