Температура пари в котлах

На більшості парових судів необхідно, щоб пара в казані мав відносно низьку температуру для роботи деяких допоміжних механізмів, насосів, вантажних і палубних механізмів, а також для побутових потреб. Тому спеціальні пароохолоджувачі під час ходового режиму частково видають слабо-перегрітий пар з температурою на 25-50 ° вище температури насичення. Пар, що відбирається з котла на стоянці судна, також проходить спочатку пароперегреватель, а потім такий пароохолоджувач.

При будь-якій системі регулювання «головного» пара уприскуванням зберігається невеликий усередині-барабанний охолоджувач пара для допоміжних механізмів і господарських потреб судна, поміщений або у водяному просторі пароводяного колектора, або у водяному барабані котла.

Надійність роботи пароперегрівача і котла опалення в чому залежить від ретельного дотримання правил технічної експлуатації. При експлуатації котла весь насичений пар повинен проходити через основний пароперегреватель.

Відбір насиченої пари безпосередньо з барабана котла знижує швидкість пари в трубах пароперегрівача, в результатічого підвищується температура його стінок і збільшується можливість їх пережога. Пара для работивспомогательних механізмів і господарсько-побутових потреб судна повинен відбиратися тільки через пароохолоджувач.

На вихідному колекторі (або патрубку) пароперегрівача повинні бути встановлені запобіжний клапан і термометр. Запобіжний клапан пароперегрівача забезпечений більш слабкою пружиною і відкривається раніше головного для того, щоб при підриві запобіжних клапанів пар завжди охолоджував пароперегреватель.

Якщо при роботі комбінованого котла опалення на сталому режимі поступово знижується температура перегрітої пари, то необхідно посилити обдувку пучків труб пароперегрівача. Причинами зниження температури пари можуть бути також його підвищена вологість, збільшення температури живильної води або неповне горіння палива в топках, що відбувається з дуже малим надлишком повітря.

Підвищена вологість насиченої пари, що надходить з барабана котла в пароперегреватель, може бути наслідком високого рівня води в барабані, високої концентрації солей або несправності паро-сепаруючих пристроїв. У цьому випадку треба знизити рівень води в барабані до робочого, довести продувкою солевміст золи в котлі до норми і, якщо температура перегрітої пари не змінюється, при першій можливості перевірити стан сепаруючих пристроїв.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.