Тури в Есперанж, Люксембург

Багато наших співвітчизників останнім часом намагаються організовувати закордонні поїздки власними силами, оскільки резонно вважають, що таким чином вони можуть заощадити чималі грошові суми. Для цього вони отримують всі необхідні візи, виробляють бронювання авіаквитків онлайн на спеціалізованих сайтах, а також через Інтернет резервують номери в готелях. Користуючись таким раціональним підходом, вони можуть з мінімальними витратами відвідати Люксембург і побувати в невеликому містечку Есперанж.

Воно розташовується в однойменному кантоні цього герцогства, в безпосередній близькості від його столиці. Згідно з останніми статистичними даними, на сьогоднішній день в Есперанже проживає приблизно 12 000 чоловік, а загальна площа території, яку він займає, становить близько 27 квадратних кілометрів. Історики стверджують, що в тих місцях, де зараз розкинулося це містечко, перше поселення (а точніше – невеликий військовий табір) заснували римляни. У період Середньовіччя там з’явилася фортеця, яка зараз є головною визначною пам’яткою міста.

Саме вона в першу чергу цікавить туристів, що приїжджають в Есперанж. В останні роки серед гостей цього люксембурзького міста можна зустріти і наших співвітчизників, причому більшість з них приїжджають туди «дикунами». Підготовку таких поїздок вони починають з отримання люксембурзьких туристичних віз, що оформляються консульськими установами цієї держави, розташованими в Москві і Санкт-Петербурзі. Пакет документів, який слід надати співробітникам цих установ, досить стандартний, і у досвідчених російських самодіяльних мандрівників зазвичай не виникає проблем зі збором і оформленням всіх необхідних паперів.

Не представляє великої складності та вирішення житлового питання. Самодіяльні туристи, які планують відправитися в Есперанж, для того, щоб підібрати для себе відповідне тимчасове житло в цьому містечку, використовують можливості, надані системами бронювання готелів онлайн у країнах Західної Європи. Навіть у такому невеликому державі, як Люксембург, відповідні сайти пропонують безліч варіантів розміщення в готелях різних його міст, серед яких мандрівники можуть вибрати найбільш підходящий для себе.

Більшість мандрівників добираються до Есперанжа через столицю Люксембургу, в яку простіше і дешевше всього прилетіти регулярним рейсом однієї з авіакомпаній з пересадкою у Відні. З міжнародного аеропорту до кінцевого пункту призначення можна пройти на орендованому автомобілі.

Фортеця Есперанжа була побудована в XIII столітті одним із представників місцевого аристократичного роду Роденмахернов і призначалася для захисту його володінь від посягань численних ворогів. Наприкінці XV століття вона була серйозно зруйнована, проте згодом її частково відновили. У 1984 році фортеця Есперанжа була внесена до списку архітектурних об’єктів, що знаходяться під захистом люксембурзького держави.

Ще одним місцем, яке люблять відвідувати приїжджають до цього містечка мандрівники, є його парк, що займає площу більше 13 гектарів. Він затишно розкинувся на обох берегах річки Альзет, а розбитий був на початку минулого століття у відповідності з усіма канонами ландшафтного дизайну. Однією з його визначних пам’яток є красивий підйомний міст.

При організації самостійних закордонних подорожей туристи намагаються скоротити транспортні витрати. Зараз бронювання авіаквитків в Китай, США, Канаду та країни Західної Європи можна справити на спеціалізованих сайтах за дуже привабливими цінами, ніж охоче користуються наші співвітчизники, які планують відправитися в Есперанж.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.