Клеєний брус – сучасний будівельний матеріал

Який матеріал вибрати для споруди заміського будинку? На ринку будівельних матеріалів є безліч пропозицій. Але одне з найпривабливіших це будівництво будинку з профільованого бруса. Якщо вивчити цей матеріал більш докладно, то можна виділити безліч позитивних властивостей.

Цей вид бруса складається з цільного дерева, яке після розпилу проходить процес спеціальної обробки. Після цього дерево позбавляють від всіляких дефектів і поміщають в спеціальні сушильні камери. Фінальним етапом є склеювання бруса спеціальним клеєм за допомогою потужного пресса.Клей застосовуваний у цьому будівельному матеріалі не несе ніякої шкоди людям, він є екологічно чистим. Також він захищає дерево від процесу всихання і від різних шкідників.

Стіна побудована з клеєного бруса не потребує додаткової облицювання, як зсередини, так і зовні. До того ж вона міцніше на 50-70%, від стіни з цільного дерева. Будинок побудований з такого бруса має дуже високі теплотехнічні характеристики. Клеєні бруси щільно з’єднують при збірці, тому не потрібно вкладати утеплювальний матеріал. У будинках з клеєного бруса стіни виключно рівні і гладкі, в порівнянні з будівлями в яких застосовані інші будівельні матеріали. Відразу після закінчення будівлі ви можете приступити до установки дверей і вікон. Такий вид бруса не дає жодних усадок і деформацій у конструкції будівлі навіть через багато років.

Для будівлі з клеєного бруса відмінно підійде будівництво фундаменту на свайно-гвинтовий основі. Цей вид підстави має прийнятну ціну і його пристрій займає не багато часу. Не потрібно наймати багато працівників, так як з будівництвом фундаменту впораються 2-3 людини, а це заощадить ваші кошти.

Клеєний брус це матеріал який отримав світове визнання. Безліч будівельних компаній займається будівництвом будинків з клеєного бруса під ключ. Причинами такої популярності є те що цей матеріал екологічно чистий, при його використанні потрібно мінімум робочої сили, будівлю можна звести в дуже стислі терміни, естетично виглядає чудово. Росія цим видом будівельного матеріалу стала користуватися відносно недавно, але з кожним роком кількість будинків зростає і все частіше наші співвітчизники звертають свою увагу на цей сучасний матеріал.

Будівельна галузь зараз переживає період стрімкого розвитку, це пов’язано переважно з впровадженням новітніх технологій.

Перед тим як почати будівництво будівлі з клеєного бруса, відповідально підійдіть до цієї справи і проведіть цілковитий аналіз особливостей роботи з цим будівельним матеріалом.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.