Спальня в стилі рококо

Спальні в стилі рококо – це особливо затишно, особливо комфортно, не дарма цей стиль вважається традиційно жіночим, а спальня – це місце де особливо видно турботлива жіноча рука.

Якщо говорити про інтер’єр, то, насамперед, хочеться згадати, що для створення інтер’єру в стилі рококо використовуються тільки світла колірна гамма. Світлий сірий, світло-зелений, рожевий, ніжно-блакитний, ніжно-жовтий, ці кольори використовуються в декорі меблів, в обробці стін, стелі. У цій же кольоровій гамі можна підібрати і статеве покриття або килим.

Спальня – це, звичайно, ліжко. Ліжко в стилі рококо повинна бути досить широкою, з високою, різьбленою спинкою, який відмінно доповнить постільна білизна сатин євро. Над ліжком розміщується балдахін, декорований кистями і бахромою.

Вся меблювання повинна залишати відчуття витонченості, легкості, легкості. Досягти цього можна, використовуючи в декоруванні меблів завитки, вигнуті лінії, різьбу. Для меблів в цьому стилі обов’язковою є позолота і оббивка парчевій матерією.

Крісла, диванчики, ліжко можна доповнити розкішними покривалами, шовковими, вишитими подушками, але зайвими предметами захаращувати не варто, не потрібно перетворювати спальню в скриньку, в якій хаотично насипані позолочені предмети декору, упереміш з подушками. Кілька статуеток, годинник, декоративний посуд, цього достатньо для внесення додаткових ноток в оформлення спальні.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.