Паркетна дошка Ellett – це універсальні надійні підлоги

Підбираючи новий паркет, люди часто стикаються з різними складнощами. Справа в тому, що дерев’яні підлоги старого зразка значно відрізняються від сучасних технологій. Модернізовані верстати, а також шліфувальні машини, виконують свою роботу з абсолютною точністю. Це дає можливість вашому паркету прослужити, як можна довше.

Завдяки спритності та кмітливості виробника, паркетна дошка Ellett вже встигла завоювати довіру величезної цільової аудиторії клієнтів. Для того щоб розібратися в потребах клієнта, було потрібно багато часу, щоб проаналізувати результати. Відповідно ось, що з цього вийшло. 95% споживачів посилаються на наступні елементи покупки:

  • універсальність;
  • унікальність;
  • простота установки;
  • свобода вибору.

Саме ці критерії виробник вирішив поставити на перший план. Унікальна обробка матеріалу, дозволяє отримати гладкий брус, з точковою шліфуванням. Строгий контроль на міцність, дозволяє уникнути попадання бракованого матеріалу на ринки збуту. При створенні модернізованого паркету, виробники зробили акцент на простій установці. Така установка дозволяє встановити паркет, і моментально його використовувати. Вам більше не потрібно нічліг в іншій кімнаті, в очікуванні, поки застигне клей. Завдяки новій технології кріплення масивних дощок, клієнт отримує максимальну вигоду від покупки.

Барвиста або пастельна гама відтінків дозволяє вам самостійно вигадати дизайн. Є 4 групи барвистості природного малюнка. Перший сама тьмяна природна забарвлення, відповідно остання група, припускає яскравий природний малюнок, насичені відтінки. А також яскраві деревні кільця. Такий натуральний підлогу, здивує не тільки вас, але і ваших гостей. Різноманітність варіантів викладення відіграє особливу роль. Адже основний малюнок або мінімалізм полягає саме в цьому. Буде це масивна дошка, або двосмугова дошка, і навіть трьохполосна рейка – вибір залишиться за вами. Фахівці зможуть запропонувати вам і продемонструвати варіанти викладки дерев’яної підлоги.

Фінське якість говорить сама за себе. Такий паркет не тільки універсальний, можливість використання його кілька десятків років переважує всі інші альтернативи. Якщо вам важко визначитися, то представник даного виробника може надати вам каталог з готовими колекціями та прикладами оформлення. Це дуже зручно, оскільки дані моделі розробляли кращі дизайнери, а значить стиль і антураж вам забезпечений. Перш ніж зробити остаточний вибір, задайте невирішені питання фахівцеві. Після чого ми будемо встановлювати наш паркет.

Особливості установки та догляду

Установкою ви зможете зайнятися самі, легкість конструкції дозволяє зібрати її, навіть через брак визначених у цій галузі знань. Спеціальна система збирання дозволяє здійснити роботу набагато швидше, ніж зазвичай. Крім того, замовивши дошку з покриттям, ви зможете моментально використовувати ваш паркет відразу після установки. Технологія укладання паркетної дошки буде зрозуміла навіть вашій дитині, якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, можете викликати майстра.

Догляд за дерев’яними підлогами не вимагає постійного покриття або збирання. Справа в тому, що досить покривати паркет раз на 2 роки УФ-маслом, і він прослужить вам ще не один десяток років. Масляне покриття забезпечить максимальну міцність паркету, а також додасть відчуття тепла. Воно не викликає алергію і досить швидко сохне. Завдяки УФ-маслу, прибирання стане простіше. Масло відштовхує воду, і оберігає дерево від деформації і вологості.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.