Оцинкований дріт – переваги використання оцинковки

Оцинкування означає, що залізо або сталь покриті цинком. Існує два найбільш відомих способів гальванічний або мочаних.

Оцинкування дроту можна робити за допомогою електрохімічних процесів або процесів електроосадження. У сучасному виробництві найбільш поширений метод гарячее Макану, при якому сталь занурюється у ванну з плавленим цинком.

Для листа металу використовується, як правило, гальванічний метод. Це тонке виріб має кристалічний зразок, який нагадує мороз на вікні. Дріт, як правило, вмочують, що додає виробу товщини і тьмяності.

Оцинкування дроту роблять для того, щоб уникнути іржавіння металів. Цей процес дає дуже багато переваг стійкості дроту, оскільки цинк більш стійкий до різних умов використання, ніж сталь або залізо. Оцинкування також більш популярна як метод захисту заліза або сталі, оскільки коштує набагато дешевше. Початкова ціна даного процесу конкурентоспроможна для багатьох виробів не тільки дроту, – воно обходитися набагато дешевше. Якщо звичайно порівнювати зі звичайною фарбуванням, то оцинковка коштує дорожче, але якщо порівняти з обдуванням сталевий крихтою дана процедура коштує набагато дешевше. Їли оцінювати довгострокове використання, то оцинковка є найдешевшою. Ціна це не єдина перевага оцинкованого дроту.

Замовити оцинкований дріт або смугу ви можете на сайті www.aviokon.lviv.ua У нас найякісніший товар, від перевірених європейських і вітчизняних виробників.

Інші переваги

Протистояння корозії.

Цинк має дуже низький рівень корозії, тому покриття має, як правило, дуже довге життя. Внаслідок процесу гарячого мочання, кожна частина оцинкованого вироби захищена, включаючи кути, і важко досяжні частини, такі як внутрішня поверхня дірявих частин.

Цинк має більше електронегативність ніж залізо, забезпечуючи катодний захист стали. Це створюватиме цинкову корозію натомість корозії стали, якщо покриття буде надрізане або пошкоджено, а основний метал оголений.

Характеристика покриття

  •  Щільність покриття. Оцинковане покриття дроту набагато щільніше на кутах, це важлива перевага над іншими органічними покриттями, яке, як правило, тонше в цих ділянках.
  • Міцність покриття. Сплав покриття набагато міцніше, ніж базовий метал над яким воно зроблено. Це надає бездоганну стійкість щодо механічних пошкоджень.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.