Поліетиленові труби та критерії їх вибору

Труби для каналізації і водопроводу повинні відповідати певним параметрам, таким як довговічність, міцність і стійкість до грибків. Саме цим параметрам повною мірою відповідають поліетиленові труби. Крім усього іншого, вони також недорого коштують і їх досить легко монтувати.

Поліетиленові труби для каналізації мають спеціальні коди використання, тобто вони належать певній зоні, в даному випадку це зона U. Про що це говорить – що труби можна експлуатувати з максимально довготривалої робочою температурою, в діапазоні від 40 до 500 градусів Цельсія, а також при короткочасному підвищенні робочої температури. Термін експлуатації описуваних виробів становить у середньому 50 років, протягом яких виробник гарантує, що сам виріб буде функціонувати без збоїв. На ділі цей термін значно більший. Також великим перевага даного виду труб є її ціна. Скільки б не коштувала труба поліетиленова водопровідна – ціна її в будь-якому випадку буде нижче, ніж ціна аналогічної з металу або бетону.

Якість випускаються підприємствами поліетиленових труб визначається ГОСТами, а здійснюється за такими показниками:

  • Зовнішній вигляд поверхонь вироби (зовнішньої і внутрішньої);
  • Зміна поліетиленової труби по довжині після її нагрівання;
  • Стійкість вироби під час постійного внутрішнього тиску;
  • При розриві подовження не повинно становити менше, ніж 250%.

Традиційно, дані труби на виробництві роблять в довжину не більше 12 метрів. Якщо необхідно транспортувати її, то слід дуже уважно стежити, щоб виріб не було піддано механічних пошкоджень або засмічення внутрішньої поверхні. Якщо ви плануєте зберігати описувані труби тривалий час, то вам потрібно буде забезпечити максимальний захист від сонячних променів. Якщо їх залишити на сонці, труби почнуть нагріватися, що призведе до їх деформації, і вони стануть непридатними для використання.

Продаж поліетиленових труб – Це справа, якою повинні займатися виключно обізнані й досвідчені люди, які можуть порадити, який вид труб оптимально підходить для кожної окремої ситуації. Наприклад, поліетиленові труби для дренажу ідеально підійдуть для будівництва каналізації в приватному будинку. Так само і у всіх інших випадках, для газопроводу необхідний один певний вид вироби, для водопроводу – інший.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.