Ранні овочі на грядках

Для деяких людей дача є місцем відпочинку, але для більшості дача є можливістю поправити здоров’я на відкритому повітрі під час підготовки грунту, висадки рослин і найголовніше збору врожаю свіжих овочів. Деякі культури не переносять перепади температур і для їх вирощування застосовуються теплиці, каркасні конструкції з матеріалом, пропускає світло.

Конструкції теплиць далеко зробили крок вперед і на сьогоднішній день збірка, і розбирання може проводитися не один раз як з теплицями з поліетиленової плівки. Такі теплиці виконуються з полікарбонату, матеріал здатний витримувати атмосферні опади і сильні пориви вітру. Завдяки жорсткості плит полікарбонату теплиці деяких видів можуть не розбиратися на зиму, кут нахилу і гладка поверхня не дозволяє накопичуватися снігу на даху. Встановивши теплицю з полікарбонату у себе на дачі, ви зможете вирощувати деякі культури кольорів.

Каркаси виконуються з оцинкованого профілю, що є плюсом для експлуатації теплиці у вологому середовищі. Для деяких людей будівництво фундаменту це додаткові витрати, ми пропонуємо садові теплиці, де монтаж може здійснюватися без твердої фундаментної основи. Досить закопати т-образні закінчення в грунт, тим самим фіксуючи тепличний каркас. Монтаж здійснюється за допомогою гвинтів і гайок, що дозволяє розібрати і зібрати її самостійно, в зібраному вигляді теплиця не займе багато місця в приміщенні.

Купуючи теплицю з полікарбонату, ви економите насіннєві гроші, які витрачаються щовесни на придбання поліетиленової плівки і дерев’яні бруски. Дизайнери пропрацювали безліч варіантів теплиць для оптимального накопичення тепла і сонячного світла так необхідним багатьом тепличним культурам. На сторінках нашого інтернет – магазину ви можете ознайомитися з типовими конструкціями, які відмінно справляються з покладеними на них завданнями. Теплиця з полікарбонату стане відмінним помічником на садовій ділянці.

Продаж теплиць ми здійснюємо в багатьох регіонах країни, для того щоб вибрати ваш регіон перейдіть на сайт perchina.ru. Теплиці розділяються по міцності і цінової категорії, при цьому ціна ніяк не впливає на якість виробу, різниця в ціні обумовлюється усільним каркасом для теплиць, використовуваних в зимовий період і в регіонах з сильними поривами вітру.

Овочі або квіти, вирощені своїми руками, найбільш смачні і виливають сильніші аромати, так як вирощуються турботи і ласки.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.