Сантехніка Ideal standart – краще в Ваші будинки!

Рано чи пізно всі речі втрачають свої функціональні та естетичні властивості, робляться непридатним і підлягають в кращому випадку ремонту, але часто – заміні. Це стосується і меблів у квартирі, і елементів декору, і комунікації, і сантехніки.

Санітарна техніка являє собою ряд технічних засобів, включених в систему каналізації, вентиляції, опалення, водо-, газо-і теплопостачання. Її головне призначення – забезпечення комфортного проживання в будинку, а також дотримання санітарних норм в будинках житлового, громадського та промислового призначення.

Сучасна сантехніка виготовляється з самих різних матеріалів:

* Мармур;

* Метал;

* Фарфор;

* Кварцит;

* Фаянс;

* Литий полімер

* Та ін

Ідеал стандарт: стандарт якості

Якщо Ви все ще задається питанням, який компанії, що займається виробництвом сучасної санітарної техніки, віддати перевагу, зверніть увагу на сантехніку Ideal standart. Це – одна з найстаріших компаній, що працюють в даній області. Свій початок історія розвитку фірми бере в 1872 році, коли було вирішено виробляти чавунні радіатори. Згодом компанія зазнала ряд змін і скоригувала напрям своєї роботи. Починаючи з 30-х років XX століття керівництво Ideal standart відкрило ряд своїх філій у провідних країнах Європи: Англії, Франції, Італії та ін В даний час продукція Ідеал стандарт продається більш ніж в ста країнах світу, а заводські філії відкриті в тридцяти країнах.

Сантехніка Ідеал стандарт – це продукція найвищої якості, яка виробляється за новітніми технологіями з використанням надійних і безпечних матеріалів і сучасного обладнання. Техніка даного бренду – це втілення функціональності, комфорту і цікавих дизайнерських рішень.

Головна особливість санітарної продукції – це використанням при виробництві спеціального антибактеріального шару і водовідштовхувального покриття, які наносяться на поверхню. Завдяки такому рішенню поверхню унітазу, раковин та іншого сантехнічного обладнання стійка до впливу забруднювачів. Крім того, це дозволяє робити догляд за нею більш зручний.

Сьогодні компанія Ideal standart international займається виробництвом:

* Унітазів;

* Раковин;

* Змішувачів;

* Душових кабін;

* Біде;

* Ванн;

* Меблів для ванних кімнат.

Сантехніка Ідеал стандарт – ідеальна техніка для Вашого дому!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.